Aktualności

Published on 4 lutego, 2017 | by admin

Wisła Kraków podziękowała kibicom za udział w akcji #12Bohater

W środę zawodnicy i sztab szkoleniowy Wisły Kraków wrócili ze zgrupowania z Turcji. Wyjazd nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie kibiców. Na konferencji prasowej Manuel Junco odpowiadający w imieniu klubu za Dział Sportowy, w tym pion transferowy, podziękował wszystkim, którzy wzięli udział w akcji #12Bohater.

Po pierwsze chciałbym podziękować wszystkim kibicom oraz tym, którzy zaangażowali się w akcję #12BOHATER. Za ich pośrednictwem mogliśmy wziąć udział w zgrupowaniu w Turcji i przygotować się do nowej rundy w takich warunkach, jak pozostałe ekipy z Ekstraklasy – zaczął Manuel Junco.

Słowa wdzięczności kieruję także dla zawodników oraz ich rodzin, którzy profesjonalnie podeszli do zagadnienia. Kiedy pojawiały się informacje o obozie w Belek, zrozumieli jak ważny jest to wyjazd, podczas którego bezpieczeństwo będą mieli oczywiście zapewnione.

To właśnie dzięki fanom Białej Gwiazdy zespół miał okazję sprawdzić się na tle wymagających rywali.

Pobyt w Turcji umożliwił nam zmierzenie się z czołowymi europejskimi drużynami, takimi jak Steaua Bukareszt, czy MŠK Žilina. Każdego dnia mogliśmy pracować w komfortowych warunkach. To Wasza zasługa! – zakończył Hiszpan.

źródło: Wisła Kraków.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv