Aktualności

Published on 10 grudnia, 2018 | by admin

Wigilia z Kibolem 2018.

W niedzielne popołudnie 9 grudnia 2018 roku w łódzkiej restauracji Saffron przy ul. Obywatelskiej odbyła się kolejna edycji „Wigilii z Kibolem” organizowanej przez środowisko fanów Łódzkiego Klubu Sportowego.

Wzięły w niej udział dzieci z Domu Dziecka oraz łódzkich świetlic środowiskowych. Tradycyjne świąteczne spotkanie jest uwielbiane przez najmłodszych nie tylko z powodu prezentów, którymi zostają obdarowani przez ełkaesiaków, ale przede wszystkim z powodu pełnej ciepła i radości atmosfery.

– Frekwencja dopisała bo było ponad 400 dzieci z dwóch domów domów dziecka, dwóch świetlic środowiskowych oraz z rodzin kibicujących naszemu klubowi. Każde dziecko dostało niezwykle bogatą paczkę. Pieniądze na na zakup paczek pochodziły ze zbiórek wśród kibiców, różnego rodzaju aukcji klubowych gadżetów, ale i od piłkarzy pierwszoligowej drużyny ŁKS, którzy także się dorzucili – mówi Krzysztof Wroński z działu prasowego ŁKS Łódź.

(…) Po oficjalnym wstępie, wspólnym odśpiewaniu hymnu kibiców „W naszym mieście Łodzi”, wysłuchaniu wokalnych występów oraz kosztowaniu świątecznych smakołyków przyszła pora na wręczenie tego co dla dzieciaków najważniejsze, czyli paczek (w imponującej liczbie 400 sztuk!), w których jak co roku oprócz masy słodyczy nie mogło również zabraknąć gadżetów ŁKS.

Zakończenie wydarzenia nie oznaczało końca atrakcji dla najmłodszych. Dzięki uprzejmości Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego dzieci wraz z opiekunami udały się do Hali Sportowej przy ul. Skorupki gdzie mecz rozgrywali koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego – relacjonuje wczorajszą odsłonę inicjatywy Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego.

źródło: lksfans.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv