Aktualności

Published on 6 maja, 2015 | by admin

Wielkie marki na Arenie Lublin.

AS Monaco, Hannover 96, Szachtar Donieck i oczywiście Śląsk Wrocław – to zespoły, które zagrają w lipcu na Lublin Arenie. Wczoraj przedstawiono obsadę LOTTO Lubelskie Cup.

W pierwszy weekend lipca (4 i 5) Arena Lublin zaprasza na swój pierwszy towarzyski turniej piłkarski. Pokazowe mecze rozegrają przeciwko sobie AS Monaco, Hannover 96, Szachtar Donieck i zaprzyjaźniony z lubelskim Motorem Śląsk Wrocław.

W sumie w planie są cztery mecze, po dwa dziennie. W sobotę zostaną rozegrane półfinały LOTTO Lubelskie Cup. Najpierw Monaco zagra przeciwko Szachtarowi, a później Śląsk zmierzy się z niemieckim Hannoverem. To o tyle ciekawa para, że polski zespół ma się za co Niemcom rewanżować. Aktualny klub Artura Sobiecha „wsadził” wrocławianom 10 bramek w dwumeczu Ligi Europy w sezonie 2012/13.

Niedziela to dzień finału i meczu o trzecie miejsce. Zwycięzcy sobotnich spotkań staną naprzeciw siebie w finale, a dzięki meczowi o ostatni stopień podium turniej zagwarantuje każdemu uczestnikowi rozegranie dwóch meczów. To stosunkowo powszechny model turniejów przed sezonem ligowym i pucharowym, gdy kluby przygotowują się do rozgrywek.

Dla mieszkańców Lublina i wszystkich przyjezdnych turniej zapowiada się bardzo interesująco. Składów drużyn oczywiście dziś nie znamy, ale same marki piłkarskie robią wrażenie. W dodatku cena oglądania ich jest bardzo przystępna. Wejściówka na jeden dzień (dwa mecze) to koszt zaczynający się od zaledwie 30 zł. Sprzedaż internetowa ruszyła wczoraj za pośrednictwem booklik.com.

źródło: stadiony.net

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv