Stadiony

Published on 14 czerwca, 2020 | by admin

Warszawa: PGE Narodowy otwiera się dla zwiedzających

Mniej tras, mniejsze grupy, ale przynajmniej można znów wejść na stadion! PGE Narodowy ponownie przyjmuje turystów. Liczba biletów jest ograniczona, więc warto planować z wyprzedzeniem.

Od Bożego Ciała już codziennie można wchodzić na PGE Narodowy. Obiekt zaprasza we wszystkie dni tygodnia do wyboru jednej z dwóch tras z przewodnikiem lub punktu widokowego. W przeszłości do wyboru było więcej opcji, ale na razie operator chce sprawdzić, jak przebiegać będzie zwiedzanie w nowym reżimie sanitarnym.

Goście muszą nastawić się na konieczność noszenia maseczki (można zakupić na miejscu), dezynfekcji rąk przed wejściem oraz trzymania bezpiecznej odległości w trakcie zwiedzania. By to ułatwić, grupy zwiedzających ograniczono wstępnie do 15 osób.

W tygodniu organizowanych będzie 5 zwiedzań, w weekendy po 6. Osobno organizowane są wycieczki dla grup zorganizowanych (20-55 osób), a przedziały czasowe są dobierane tak, by unikać kolizji godzin zwiedzania.

Wstęp na punkt widokowy na koronie widowni kosztuje 13 zł, tymczasem jedna z dwóch tras (Piłkarskie emocje lub Poczuj się jak VIP) to wydatek – odpowiednio – 23 i 28 zł. Od wszystkich trzech cen przysługują ulgi, jest także możliwość wyboru biletu rodzinnego, a dzieci do lat 4 wchodzą za darmo.

PGE Narodowy zachęca do kupna biletów poprzez sklep internetowy. Jeśli ktoś chce zapłacić w kasie, tu rekomendowana jest płatność bezgotówkowa. Warto także zaplanować wizytę z wyprzedzeniem, ponieważ ograniczenia w liczbie wejściówek sprawiają, że na dany dzień lub wybraną trasę może ich szybko braknąć. Poza kupnem biletów online można zarezerwować terminy osobiście lub telefonicznie.

źródło: PGENarodowy.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv