Aktualności

Published on 17 października, 2017 | by admin

Ultrasi Stali Gorzów zakończyli działalność.

Grupa Ultras Sonadores 08 zakończyła działalność.

Oświadczenie:

Z dniem 14.10.2017 grupa Ultras Sonadores 08 zakończyła swoją działalność. Ta decyzja nie należała do najłatwiejszych, ale przy obecnej frekwencji w młynie jest konieczna. W swojej dziewięcioletniej historii mieliśmy momenty lepsze, jak i gorsze, jednak poziom, jaki był w sezonie 2017, jest nie do zaakceptowania. Wobec tego garstka osób, w której pozostała chęć tworzenia sceny kibicowskiej, postanowiła zakończyć działalność.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż nieraz popełnialiśmy błędy, ale przyjmijcie nasze najszczersze zapewnienia, że dokładaliśmy wszelkich starań, abyście mogli czuć dumę z bycia częścią kibicowskiej sceny na Stali Gorzów. W związku z tym, iż pozostaliśmy ostatnią i jedyną oficjalną grupą na Stali Gorzów, temat zorganizowanego dopingu, jak i tworzenia opraw, został zakończony.

Brak flag na sektorze był spowodowany brakiem osób, które mogły je reprezentować. Jednocześnie informujemy, iż jesteśmy w posiadaniu wszystkich swoich flag – tym samym dementujemy plotki o straconych barwach. Pokolenia się zmieniają, co nie wyklucza powstania nowych grup Ultras. Na pewno okażemy swoje wsparcie i przekażemy swoje doświadczenie. Stal Gorzów NIGDY NIE ZGINIE!

źródło: fb.com/ultrassonadores

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv