Kibolskie Turnieje

Published on 26 lipca, 2020 | by admin

Turniej Pamięci Darka Wątroby

W sobotę, 25 lipca, odbył się turniej zorganizowany przez Swarzędzkich fanatyków Kolejorza poświęcony ŚP. Dariuszowi Wątrobie.

Swarzędzcy Kibole:
Wczoraj organizujemy turniej pamięci naszego kolegi, Darka Wątroby.

Przed turniejem wspólnie prawie całą naszą grupa idziemy odwiedzić naszego przyjaciela, złożyć na jego pomniku niebiesko-biały wieniec i zapalić parę urodzinowych świeczek.

Na samym turnieju wystawiamy dwa składy złożone z starszych i młodszych członków grupy. Poza naszymi ekipami w turnieju wzięli udział:

Ratajscy Fanatycy, Wildeccy Fanatycy, Grunwald, Fyrtel Północ, Dębiec, LPU, TIFO, FC Środa Wielkopolska, Sekcja Kaźmierz, FC Gniezno.

Na turnieju nasze ekipy były gościnne i ostatecznie nie wychodzą z swoich grup, w każdym meczu jednak zostawiły kawał serducha.

Turniej wygrała drużyna TIFO, która w finale pokonała reprezentantów Fyrtla Północ (1:0). Trzecie miejsce zajęli chłopaki z Dębca którzy w meczu o najniższy stopień podium pokonali zespół Grunwaldu (4:1).

Dzięki jeszcze raz Wiara za udział i że razem z nami postanowiliście godnie uczcić pamięć naszego przyjaciela.

Ratajscy Fanatycy:
Swarzędzcy Kibole dziękujemy za zaproszenie na Turniej Pamięci Darka Wątroby! Z grupy nie wyszliśmy, ale tego dnia wynik sportowy nie był najważniejszy. Darku pamiętamy i pamiętać będziemy!

Wildeccy Fanatycy:
W dniu wczorajszym bierzemy udział w turnieju ku pamięci Darka Wątroby, który był zorganizowany przez Swarzędzkich Kiboli, zmagania kończymy na fazie grupowej, wygrywając z Ultrasami 3:1 oraz remisując z gospodarzami i Fyrtlem Północ.
Darek kiedyś się jeszcze zobaczymy!

Grunwald:
W dniu dzisiejszym jesteśmy obecni na Turnieju Pamięci Darka Wątroby, który zorganizowali Swarzędzcy Kibole.

Pewnie wygrywamy naszą grupę wygrywając wszystkie swoje mecze. Zaczynamy od zwycięstwa 3:1 nad pierwszą drużyną organizatorów turnieju, następnie wygrywamy 5:2 z TIFO by na koniec w ostatnim meczu grupowym pokonać naszych ziomali z Ratajscy Fanatycy 5:0. Z grupy wychodzimy z pierwszego miejsca.

W półfinale trafiamy na ekipę Fyrtel Północ z którą remisujemy 1:1. Zwycięzcę musiała wyłonić seria rzutów karnych które lepiej tego dnia wykonywali Kibole z Fyrtla. W meczu o trzecie miejsce trafiamy na ekipę Kiboli z Dębca i niestety przegrywamy mecz wynikiem 1:4.

W turnieju ostatecznie zajmujemy 4 miejsce. Kibolom ze Swarzędza gratulujemy zajebistej organizacji całego turnieju i dziękujemy za zaproszenie!

AVE GRU!

Fyrtel Północ:
Po wczorajszym finale w Lublinie nie pospaliśmy za bardzo a już dziś od rana graliśmy na Turnieju Swarzędzkich ku pamięci Darka Wątroby. W grupie trafiamy na naszych ziomali z LPU (3:1), Wilde (1:1) oraz drugą drużynę Swarzędzkich (1:0). Pewnie wychodzimy z 1 miejsca i w półfinale po karnych pokonujemy Grunwald. W Finale niestety przegrywamy z Tifo 1:0 i turniej kończymy na 2 miejscu!!!
Dzięki wielkie za zaproszenie!!! Teraz możemy świętować 2 puchary w jeden weekend.

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv