Aktualności

Published on 2 września, 2019 | by admin

„To My Kibice” nr 9 (216) wrzesień 2019

„TO MY KIBICE” NR 9 (216) – WRZESIEŃ 2019

W NUMERZE:

19 fotoreportaży z następujących meczów:

Lechia Gdańsk-Broendby Kopenhaga

Broendby Kopenhaga-Lechia Gdańsk

Riga FC-Piast Gliwice

Kuopion Palloseura-Legia Warszawa

Atromitos Ateny-Legia Warszawa

ŁKS Łódź-Lechia Gdańsk

Raków Częstochowa-Korona Kielce

Lech Poznań-Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław-Piast Gliwice

Radomiak Radom-GKS Tychy

Miedź Legnica-Odra Opole

Radomiak Radom-Stomil Olsztyn

Miedź Legnica-Chrobry Głogów

Igloopol Dębica-JKS Jarosław

Chemik Kędzierzyn-Koźle-LZS Skorogoszcz

Jeziorak Iława-Mazur Ełk

Moto-Jelcz Oława-Polonia Świdnica

Ruch Radzionków-Drama Zbrosławice

Brzozovia Brzozów-Czarni Jasło

Na czoło bieżącego wydania „TMK” wysuwa się wywiad z legendą. Zbyszek „Rybak” – Arka Gdynia. Czy trzeba coś więcej dodawać, by zachęcić każdego do przeczytania, co powiedziała ikona nadmorskiej ekipy, ale również i całej naszej sceny lat 90. XX wieku? Gwarantujemy, że tak obfitującego w awanturnicze opisy wywiadu jeszcze w historii „TMK” nie było. A rozmówca naprawdę miał o czym opowiadać…

Kluczowym felietonem obecnego numeru jest tekst napisany przez kibica GKS Katowice. „Początek końca”traktuje o najistotniejszym problemie tego lata, jaki dotknął naszą scenę kibicowską, a jaki będzie miał zapewne bezpośredni wpływ na nas już całkiem wkrótce. Czy sprawdzą się wizje autora? Obyśmy nie musieli się o tym przekonywać w ostatecznym rozrachunku.

„20 lat temu” opisuje rundę wiosenną sezonu 1998/99. Z racji dużej ilości zebranego materiału podzieliliśmy materiał na dwie partie – przed Wami w aktualnym numerze pierwsza (krótsza) część. Za miesiąc jeszcze więcej wspomnień.

Swoje karty przed całą kibicowską Polską odkryły również najistotniejsze ekipy kibolskie sportów halowych. Pod lupę wzięliśmy trzy dyscypliny sportowe – koszykówkę, piłkę ręczną oraz siatkówkę. Wbrew pozorom potrafi tam być również kolorowo i ciekawie, choć kibicowskich rywali tam jak na lekarstwo. Na fanatyzm jednak nie ma leku, co udowadniają właśnie ekipy halowe.

Etatowo w numerze stałe pozycje:

– „To i owo na bojowo”

– „Old School” – GKS Katowice

84 strony wypełnione od początku do samego końca prężną rodzimą sceną kibicowską – jedną z najsilniejszych w kibicowskim świecie. Fotki, historie, opowiadania, reportaże, felietony – wszystko to w cenie 8,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv