Aktualności

Published on 5 sierpnia, 2019 | by admin

“To My Kibice” nr 8 (215) sierpień 2019

„TO MY KIBICE” NR 8 (215) – SIERPIEŃ 2019

W NUMERZE:

8 fotoreportaży z następujących meczów:

Proch Pionki-Olimpia Warszawa
Pogoń Leżajsk-Unia Nowa Sarzyna
Piast Gliwice-Lechia Gdańsk
BATE Borysow-Piast Gliwice
Piast Gliwice-BATE Borysow
DAC Dunajska Streda-Cracovia
Cracovia-DAC Dunajska Streda
FC Europa-Legia Warszawa

Po wielu latach podjęliśmy próbę powrotu dawnego zestawienia działalności polskich ekip. Tym razem zestawiliśmy dokonania całego sezonu 2018/19 i stworzyliśmy nową ligę, bo właśnie nazwę „Liga Ultras” będzie nosiło to podsumowanie. Polska scena kibicowska podzielona na cztery ligi. Kto znalazł się w której? Przekonajcie się sami.

Po krótkiej przerwie powraca felieton Łukasza w dziale „Rozważania na drodze”. Tym razem autor porusza istotę naszego fanatyzmu – żywiołowość, spontaniczność i prawdziwość. Czy nas jeszcze na to stać? Czy w nas to jeszcze drzemie? Czy być może zobojętnieliśmy do cna? Czy serce Ci rośnie?

Na wywiad tego numeru wielu z Was czekało od dawna. Bo porusza nie tylko kwestia kibicowskie, ale również sprawy dotyczące naszego pisma. GKS Bełchatów – „Jawor”. Dowiecie się historii rywalizacji kibicowskiej w Bełchatowie, ale także i powodów odpuszczenia sterów „TMK”. Będzie ciekawie i wielopłaszczyznowo. Zapewniamy!

Jagiellonia Białystok odkryła karty związane ze swoimi fan clubami w dziale „Wielkie ekipy i ich fan cluby”. Jeśli myślicie, że na Podlasiu jest pełna jednorodność w kwestii rozdawanych kart – wystarczy, że przeczytacie wzmiankę o historii fc Zambrów, by przekonać się, że to mrzonki. Dlaczego Wysokie Mazowieckie nie jest już fan clubem Jagi? O wszystkim tym przeczytacie tylko w „TMK”.

MLKS Odolanovia Odolanów to niebiesko-biała grupa kibicowska z działu „Mniejsze ekipy”. Warto przeczytać, z jakimi problemami zmagają się całkowicie najmniejsi. Czy wiecie, że Odolanovia zaczynała nie tak dawno od 10-osobowego młyna na swoich meczach? Dziś potrafi wystawić 60 dopingujących osób. Dla wielkich kabaret, dla najmniejszych wciąż wynik-marzenie.

Etatowo w numerze stałe pozycje:

– „To i owo na bojowo”
– „To i owo Pacanowo”
– „Sektor Prawa”
– „Old School” – Motor Lublin

84 strony wypełnione po brzegi wciąż prężnie działającą polską sceną kibicowską. Fotki, historie, reportaże, felietony – wszystko to w cenie 8,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv