Aktualności

Published on 7 kwietnia, 2020 | by admin

“TO MY KIBICE” NR 4 (223) KWIECIEŃ 2020

“TO MY KIBICE” NR 4 (223)KWIECIEŃ 2020

W NUMERZE:

23 fotoreportaże z następujących meczów:

Legia Warszawa-Jagiellonia Białystok
Lech Poznań-Lechia Gdańsk
Cracovia-Wisła Kraków
Legia Warszawa-Cracovia
Lechia Gdańsk-Legia Warszawa
Wisła Kraków-Lech Poznań
Korona Kielce-ŁKS Łódź
Miedź Legnica-Zagłębie Sosnowiec
GKS Bełchatów-GKS Jastrzębie
Wigry Suwałki-Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola-Bytovia Bytów
Elana Toruń-Górnik Łęczna
Widzew Łódź-Olimpia Elbląg
Olimpia Elbląg-GKS Katowice
Pogoń Siedlce-Garbarnia Kraków
Górnik Łęczna-Widzew Łódź
Górnik Konin-Radunia Stężyca
Igloopol Dębica-Polonia Przemyśl
SKP Słupca-Górnik Konin
Unia Oświęcim-Stoczniowiec Gdańsk
Trefl Sopot-Anwil Włocławek
Anwil Włocławek-Zastal Zielona Góra
AZS Gorzów Wlkp.-AZS Poznań

Aż 20 stron kwietniowego wydania naszego miesięcznika poświęciliśmy dokończeniu rubryki „20 lat temu”. Z racji, że jest co wspominać, jest też i ciekawa lektura. Motyw na pełnym… wiadomo czym ;).

„Historia ZOŚKi” – to kolejny z podjętych tematów przez naszą niezawodną mecenas eM w rubryce „Sektor Prawa”. Temat interesujący, nawet nie tylko z kibicowskiego punktu widzenia.

Garść publicystyki znajdziecie w dwóch felietonach oraz jednej recenzji. O swoje rubryki zadbali również stali współpracownicy – „Kosa” w tytule „Koronawirus czy kibicoświrus” oraz Kuba Olkiewicz w „To i owo Pacanowo”.

Dział „Przedstawiamy fan cluby” zdominowali kibole z Inowrocławia spod znaku czarnej Zetki bydgoskiego Zawiszy. Jeśli chcecie wiedzieć, z jakim rzadko spotykanym trofeum wrócili kibole z Inowrocławia z jednego z wyjazdów w sezonie 1997/1998 lub z kim najlepiej wśród swoich zgód żyją inowrocławianie – przeczytajcie ten artykuł.

„Mniejsze ekipy” w tym numerze podbiły chłopaki z ekipy pochodzącej dosłownie z wioski – Spartaka Wielkanoc Gołcza. Dowiedzcie się, z czego wykonano pierwszy bęben na trybunach Spartaka i może da to wszystkim wyobrażenie, że dla chcącego nic trudnego. Jedyne, co takich ludzi ogranicza, to wyobraźnia. Nie rzeczywistość.

Etatowo w numerze stałe pozycje:

– „To i owo na bojowo”
– „To i owo Pacanowo”
– „Old School” – Chrobry Głogów oraz Czuwaj Przemyśl
– „Odchamiacz”

Polska-kibolska na 84 stronach. Fotki, historie, wywiady, reportaże, felietony, konkursy – wszystko to w cenie 9,99 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).

W związku z sytuacją, jaka zapanowała na całym świecie, również „TMK” nie pozostało obojętne na wprowadzane restrykcje i ograniczenia. Brak kibiców na stadionach oznacza chwilowe zapadnięcie naszego miesięcznika w zaległy sen zimowy. Wrócimy wraz z powrotem normalności w życiu i na trybunach. Gdy to nastąpi, poinformujemy Was na naszym profilu na facebooku oraz pocztą pantoflową ;). Trzymajcie się zdrowo! Nie dajcie się zwariować!

JAK ZAMÓWIĆ WYSYŁKOWO?

Do końca pandemii oferujemy magazyn wysyłkowo w promocyjnej cenie 9,99 zł, czyli my pokrywamy cały koszt wysyłki listem zwykłym!

Aby zamówić, wyślij przelew na konto redakcji w mBanku: 48 1140 2017 0000 4202 0513 7197 (TMK s.c., Bełchatów).

Tytuł przelewu: „TMK PLUS NR 67, adres wysyłki: (…)”

Na tej samej zasadzie zamówisz najnowszy numer „To My Kibice” (nr 222)!

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv