Aktualności

Published on 23 sierpnia, 2017 | by admin

“To my chuligani” w Niemczech

„To my chuligani” kibicowski bestseller 2016 roku, już wkrótce ukaże się na niemieckim rynku wydawniczym. Z bohaterami powieści, po bardzo dobrych recenzjach w Polsce, jeszcze w tym roku będą mogli zapoznać się kibice w Niemczech.

Wydawcą książki w Niemczech będzie Fanmagazin Blickfang Ultra, wydawca kibicowskiego ogólno-niemieckiego zina, który wydał już na rynku niemieckim książki o tematyce kibicowskiej, tłumaczone m.in. z języka włoskiego.

Książka do kupienia jest w sklepie MADMAN www.madman.pl/product/to-my-chuligani/

Dlaczego akurat ta książka ma spodobać się niemieckim kibicom? Jak zapewnia szef redakcji BFU, w powieści idealnie oddany został klimat lat 90-tych, nie tylko związany ze stadionowymi sprawami ale również z tym co działo się w tamtych czasach na tzw. blokach. Każdy kto uczestniczył w tamtych latach w ruchu kibicowskim, odnajdzie cząstkę siebie w tej powieści.

Książka jest na etapie tłumaczenia. Skład i druk książki powinien być gotowy pod koniec września a już na początku listopada, książka będzie dostępna w Niemczech.

„Premiera drugiej części „To my chuligani” planowana jest na 1. grudnia tego roku. Mam nadzieję, że zostanie przyjęta równie entuzjastycznie, jak pierwsza część przygód Paragrafa i spółki.” – informuje autor powieści.

Pomimo iż od premiery książki w Polsce minął już prawie rok, książka nadal bardzo dobrze się sprzedaje i doczekała się już trzeciego wydania. Książkę można nabyć m.in. na oficjalnym fan page’u książki www.fb.com/tomychuligani.

Tags: , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv