Aktualności

Published on 2 lutego, 2014 | by admin

“TO MY KIBICE” NR 2 (149) LUTY 2014

6 lutego światło dzienne ujrzy najnowszy, 149 numer miesięcznika „To My Kibice!”. Oto, co ciekawego znajdziesz na 68 stronicach lutowego wydania oficjalnego kibicowskiego magazynu:

Reportaże ze sparingów, turniejów itp:
Włocłavia Włocławek – ŁKS Łódź
Naprzód Janów – Ruch Chorzów (hokej)
Anwil Włocławek – Śląsk Wrocław (kosz)
Widzew Łódź – Radomiak Radom
Widzew Łódź – Riviera Gdynia (kosz)
Turniej „Amber Cup” – Słupsk
Turniej „Stomil Cup” – Olsztyn
Trening noworoczny Cracovii
Ponadto w numerze przedstawiamy obszerny reportaż redakcyjny z VI Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę. 

„U ziomali zagranicą” to obszerny artykuł, w którym zebraliśmy dla Was dane liczbowe i ciekawostki na temat wspomagania zagranicznych zgód i układowiczów przez polskie ekipy w 2013 roku. W sumie przedstawiamy statystyki dotyczące blisko 20 ekip!

W styczniowym numerze „TMK” znajdziecie dwa obszerne i bardzo ciekawe wywiady, które – mimo że z przedstawicielami mniejszych ekip – powinny zaciekawić wszystkich fanów ze względu na mnóstwo klimatycznych opowieści i ciekawostek z dawnych czasów. Naszymi rozmówcami są:
Szymon, kibic Victorii Jaworzno
England, kibic AZS Częstochowa

„Fenomen Czarnych Koszul” to artykuł podsumowujący rundę jesienną 2013 w wykonaniu kibiców Polonii Warszawa, którzy po degradacji klubu aż do IV ligi radzili sobie niespodziewanie dobrze i licznie wspierali swoją drużynę.

W numerze lutowym szczególnie polecamy Wam drugą część historii ruchu kibicowskiego na trybunach Polonii Bytom – jednej z najstarszych polskich ekip, której młyn istnieje już blisko 45 lat! Artykuł wzbogaca seria rewelacyjnych i bardzo klimatycznych archiwalnych fotek.

To nie wszystko jeśli chodzi o historie ekip, przedstawiamy Wam bowiem również obszernie napisaną i sięgającą aż do lat 60. historię ekipy Karkonoszy Jelenia Góra. Również w tym przypadku tekstowi towarzyszą ciekawe fotki z dawnych lat.

Debiut nowej serii „20 lat temu”! Z racji tego, że standardowa rubryka TMK „10 lat temu” dość dawno wkroczyła już w okres dobrze opisany na łamach najstarszych numerów miesięcznika, a jednocześnie z „otchłani dziejów” wynurzył się okres przypadający 20 lat temu, nieźle udokumentowany w źródłach pisanych, korzystamy z tego faktu tworząc nową rubrykę. Dwa razy w roku będziemy odkopywać dla Was ciekawsze relacje i fotki ze złotego okresu polskiego ruchu kibicowskiego – aż sprzed 20 lat wstecz!

Na łamach TMK przedstawiamy „Rankingi wyjazdowe ekip z I i II ligi”, podsumowujące aktywność wyjazdową fanatyków klubów z tych poziomów rozgrywek ligowych jesienią 2013.

Dział „Mniejsze kluby” tworzą historie dwóch ciekawych ekipek z Małopolski i Kielecczyzny – Przeboju Wolbrom i Piasta Chęciny.

W rubryce „Recenzje” przybliżamy dla Was kilka nowych magazynów i fanzinów z Niemiec. Scena kibicowska za Odrą to bez wątpienia światowy lider jeśli chodzi o wydawnictwa kibicowskie, warto zapoznać się więc z nowymi tytułami na rynku.

W lutowym numerze znajdziesz również interesujący felieton o wszystko mówiącym tytule„Wróg numer jeden”.

Ponadto w numerze stałe rubryki:
„To & owo na bojowo”
„To & owo Pacanowo”
Galeria fotek

68 stron pełnych relacji, publicystyki i fotek, od kilkunastu lat niezmiennie w cenie 7,5 zł! (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv