Published on 12 lutego, 2014 | by admin

Teddy Bears Toss na lodowsiku Cracovii

Przełożona z 13 grudnia, z powodu chwilowego zawieszenia rozgrywek hokejowych, charytatywna akcja „Teddy Bear Toss” wreszcie znajdzie swój szczęśliwy finał!

16 lutego, przy okazji meczu z GKS-em Tychy, pluszaki wylądują na tafli lodowiska przy ulicy Siedleckiego. Uwaga: każdy, kto przyniesie ze sobą misia czy inną maskotkę będzie miał możliwość kupna biletu w cenie 1 zł!

Teddy Bear Toss to akcja charytatywna bardzo dobrze znana za Oceanem, gdzie za każdym razem jest ogromnym sukcesem.

Jak przyłączyć się do „zabawy”? Wystarczy, że na mecz przyniesiesz ze sobą pluszową zabawkę, a w momencie kiedy drużyna Comarch Cracovii strzeli pierwszą bramkę, rzucisz ją na lód. Maskotki, które wylądują na tafli zostaną przekazane dzieciom z oddziałów chirurgii Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu.
Ważne: zabawki powinny być nowe i zapakowane w foliowe siateczki – trafią do rąk dzieci przebywających w szpitalu, tak więc ważne, by były czyste i nie zamokły po tym, jak będą leżeć chwilę na tafli lodowiska.
Na meczu będzie obecna grupa dzieciaków z krakowskich domów dziecka. Dzieci będą mogły wziąć udział w zabawie “Teddy Bear Toss” dzięki uprzejmości firmy Pluris, która przekaże im na ten cel pluszaki.

Źródło: youtube / cracovia.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv