Aktualności

Published on 27 listopada, 2013 | by admin

Szef policji nie chce kibiców gości na stadionach!

Komendant Główny Policji chce, aby mecze ekstraklasy do końca sezonu odbywały się bez udziału kibiców gości – informuje tvn24.pl. Pismo w tej sprawie trafiło do PZPN oraz spółki Ekstraklasa SA.

W ostatnich dniach znów wiele mówi się o zachowaniu kibiców w związku z meczami piłkarskimi. Niedawno głośno było zwłaszcza o spotkaniu Zawiszy Bydgoszcz z Widzewem Łódź, gdzie musiała interweniować policja. W związku z tym, specjalne pismo w tej sprawie nadinspektor Marek Działoszyński skierował do prezesów Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz spółki Ekstraklasa SA.

Mając na uwadze pogarszający się poziom bezpieczeństwa w związku z przejazdami kibiców, między innymi na mecze T-Mobile Ekstraklasy w bieżącym sezonie piłki nożnej, zwracam się z prośbą o skorzystanie z uprawnień wynikających z wewnętrznych przepisów Związku, i rozważenie możliwości podjęcia uchwały w sprawie nakazu przeprowadzenia pozostałych meczów Ekstraklasy piłki nożnej do końca sezonu bez udziału kibiców drużyn przyjezdnych – miał napisać Komendant Główny Policji cytowany przez tvn24.pl.

źródło: sportowefakty.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv