Aktualności

Published on 1 maja, 2018 | by admin

Stomil Olsztyn najlepszy w konkursie Nice.

Do końca marca kibice drużyn na zapleczu Ekstraklasy oddawali swoje głosy w konkursie zorganizowanym przez sponsora tytularnego rozgrywek, firmę Nice. Największym zaangażowaniem wykazali się fani Stomilu Olsztyn, dzięki czemu klub otrzymał dofinansowanie w wysokości 12 tysięcy złotych na poprawę infrastruktury swojego stadionu.

Zasady konkursu były niezwykle proste. Każdy z klubów biorących udział w rozgrywkach otrzymał dedykowany link internetowy. Zadaniem klubu było zachęcanie swoich kibiców do jak najczęstszego klikania w ten link, który prowadził do strony sponsora rozgrywek. Po trzech miesiącach zaciętej rywalizacji w konkursie wzięło udział ponad 11 tysięcy kibiców Nice 1 Ligi. Największą liczbą oddanych głosów mógł pochwalić się Stomil Olsztyn. Na jego konto wpłynęło niespełna 25% wszystkich oddanych głosów. Dzięki temu klub otrzymał voucher na 12 tys. zł. W ten sposób będzie miał możliwość poprawy infrastruktury swojego obiektu, instalując system parkingowy, system kontroli dostępu, szlabany lub bramy garażowe produkowane przez Nice.

Drugie miejsce w rywalizacji kibiców zajęła drużyna Stali Mielec, otrzymując voucher na 8 tys. zł. Na najniższym stopniu podium ostatecznie uplasowała się drużyna Rakowa Częstochowa, inkasując voucher na 6 tys. zł. Kibice Rakowa na ostatniej prostej wyprzedzili fanów GKS-u Katowice. Kibice, którzy zdecydowali się wesprzeć swoje kluby, mogli też wziąć udział w dodatkowym konkursie, w którym do wygrania były oryginalne piłki oraz koszulki klubów Nice 1 Ligi z autografami piłkarzy.

Wręczenie nagród odbyło się przy okazji największych targów zabezpieczeń w Europie Środkowo-Wschodniej – Securex w czasie tegorocznej edycji na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Warto nadmienić, że decyzją włodarzy olsztyńskiego Stomilu, 2 tysiące złotych z nagrody od sponsora tytularnego ligi, zostanie przekazane na fundusz wyjazdowy dla sympatyków Dumy Warmii.

Klasyfikacja generalna konkursu:
1. Stomil Olsztyn 2772

2. Stal Mielec 2325

3. Raków Częstochowa 1597

4. GKS Katowice 1573

5. Miedź Legnica 441

6. Odra Opole 409

7. Ruch Chorzów 357

8. Podbeskidzie Bielsko-Biała 346

9. Zagłębie Sosnowiec 264

10. Wigry Suwałki 262

11. Chojniczanka Chojnice 186

12. Pogoń Siedlce 182

13. GKS Tychy 144

14. Górnik Łęczna 140

15. Bytovia Bytów 119

16. Chrobry Głogów 113

17. Olimpia Grudziądz 79

18. Puszcza Niepołomice 29

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv