Aktualności

Published on 28 października, 2017 | by admin

Stadion KSZO zamknięty

Zarząd KSZO Ostrowiec:

W związku z decyzją Wojewody Świętokrzyskiego Pani Agaty Wojtyszek „zakazującą Klubowi Piłkarskiemu KSZO 1929 Ostrowiec Św. przeprowadzenia imprez masowych – meczów piłki nożnej mężczyzn w ramach rozgrywek ligowych III ligi z udziałem publiczności do końca rundy jesiennej sezonu 2017/2018 oraz meczów pucharowych piłki nożnej w okresie do 31 grudnia 2017r., na Miejskim Stadionie Sportowym „KSZO” w Ostrowcu Św. przy ul. Świętokrzyskiej 11″ informujemy, że dwa najbliższe mecze ligowe tj. z Podhalem Nowy Targ w dn. 28.10.2017r. oraz Resovią Rzeszów w dn. 12.11.2017r. odbędą się bez udziału publiczności.

Powyższa decyzja została wydana na wniosek Zastępcy Komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. W najbliższych dniach Klub zamierza złożyć odwołanie nie godząc się z niektórymi zawartymi w uzasadnieniu szokującymi nas stwierdzeniami m.in. że organizacja meczów piłkarskich na Stadionie KSZO „stwarza zagrożenie dla życia i zdrowia osób postronnych i jak również zawodników”, oraz że „zagrożenie bezpieczeństwa jest nadal realne, a wystąpienie zakłóceń porządku publicznego na Stadionie jest bardzo prawdopodobne, w stopniu graniczącym wręcz z pewnością ich wystąpienia”.

W związku z powyższym informujemy, że na oba spotkania nie będzie prowadzona sprzedaż biletów, nie będą obowiązywać również karnety oraz karty VIP na rundę jesienną. Posiadaczom karnetów Klub zobowiązuje się do rekompensaty strat przy ewentualnym zakupie karnetu na rundę wiosenną sezonu 2017/2018. Na Stadionie przebywać będą mogli tylko: Zarząd, pracownicy klubów, służby ochrony, obsługa meczu oraz akredytowane media.

W związku z tym Zarząd Klubu KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. przeprasza wszystkich sympatyków naszego Klubu za związane z tym niedogodności i brak możliwości uczestniczenia w zawodach sportowych.

źródło: kszo1929ostrowiec.pl

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv