Aktualności

Published on 1 kwietnia, 2022 | by admin

Sprzedaż biletów na finał PP rozpocznie się 12 kwietnia.

Po dwóch latach przerwy finał Pucharu Polski ponownie odbędzie się na PGE Narodowym. Decydujące spotkanie zostanie rozegrane w Warszawie w poniedziałek, 2 maja (godz. 16:00).

Od 2014 roku finał Pucharu Polski odbywał się tradycyjnie 2 maja w domu reprezentacji Polski – na PGE Narodowym. Pandemia koronawirusa i obostrzenia z nią związane spowodowały jednak duże zmiany, dlatego dwa ostatnie finały rozegrano na Arenie Lublin. Obrońcą trofeum jest Raków Częstochowa, który w tamtym roku pokonał 2:1 Arkę Gdynia. Gole dla zespołu trenera Marka Paszuna strzelili Ivi Lopez i David Tijanić. Wcześniej do siatki trafił Mateusz Żebrowski.

Finalistów obecnej edycji rozgrywek Fortuna Pucharu Polski poznamy już w przyszłym tygodniu. Piątego kwietnia (godz. 18:00) odbędzie się pierwszy półfinał, w którym Olimpia Grudziądz zmierzy się z Lechem Poznań. Dzień później, czyli w środę (6.04, również o godz. 18:00) Raków Częstochowa zagra z Legią Warszawa. Oba spotkania, a także później finał, będzie transmitowała stacja Polsat Sport.

Sprzedaż biletów na finał PP rozpocznie się 12 kwietnia.

źródło: laczynaspilka.pl

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv