Aktualności

Published on 4 grudnia, 2014 | by admin

SFSR walczy o tradycję!

W ostatnim czasie kibice Stali Rzeszów nie mają łatwych dni. Jeszcze niedawno wydawało się, że rzeszowian zabraknie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mimo tego trudnego czasu Speedway Fans Stal Rzeszów zintensyfikowało działania na rzecz powrotu do nazwy zespołu członu „Stal” oraz historycznego herbu.

Wiele wskazuje na to, że rzeszowskich żużlowców zobaczymy jednak w przyszłym sezonie w rozgrywkach Enea Ekstraligi. Niezależnie jednak od tego w jakiej lidze Stal wystartuje, Stowarzyszenie Speedway Fans Stal Rzeszów podejmuje działania, by na kevlarze zawodników klubu znad Wisłoka, znów pojawił się herb Stali Rzeszów, a w nazwie zespołu człon „Stal”.

Na początku listopada przedstawiciele SFSR złożyli na ręce Marty Półtorak pismo, w którym zaprezentowali zestawienie połączenia marketingu klubowego z tradycją klubową. Dotyczyło to klubów, które w sezonie 2014 występowały w Enea Ekstralidze. We wspomnianym piśmie znalazł się także projekt nowego kevlaru dla „Żurawi”, przygotowany przez SFSR oraz uzasadnienie wedle którego promocja firmy może i powinna iść w parze z tradycją klubową.

źródło: sfsr.pl

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv