Published on 15 lutego, 2018 | by admin

Relacja AGK z meczu Arka – Lech 11.02.2018r.

Relacja AGK z meczu Arka-Lech 11.02.2018r:

Przygotowania do tego historycznego najazdu zaczęły się 2 miesiące wcześniej, a dla grupy ludzi która to organizowała praktycznie wyjęcie z życia w tym czasie i poświęceniu się tylko temu. Trudny zimowy termin i do tego zmasowany atak policji we wszystkie możliwe instytucje powodował, że były momenty trudne ale jak się okazało to my wychodzimy po raz kolejny z tego z tarczą. Pisma do kuratorium, oświaty, wizyty w szkołach, zastraszanie nauczycieli, dyrektorów, a w końcowej fazie zwołanie narady w urzędzie miasta wszystkich możliwych instytucji począwszy od burmistrza, oświaty, Dyrektorów, szkół kończywszy nawet na straży miejskiej. Pokazywanie tam filmów jak to 20 lat temu były niszczone pociągi, czy zadym na stadionach z lat 90.
Wynik tego jest taki że na listach uzbieraliśmy 1030 osób z czego około 1000 wyruszyło w trasę! Wszyscy w tych samych szalikach robionych specjalnie na ten mecz. Co do oprawy każdy widział i może ocenić. Była przygotowana masa pirotechniki do tego tyle, że po ostatnich ustaleniach postanowiliśmy zrezygnować z niej. Nie przeszkodziło nam wkręcić wszystkich, że jednak będzie. Jak zaczęto odliczanie, stadion zamarł i po zwinięciu sektorówki padło głośne…NIE TYM RAZEM NIE TYM RAZEM:)
Podsumowując wielu chciało nas zniszczyć, wielu w nas nie wierzyło, wielu się z nas śmiało a często nie był to wróg i to Wam chcemy podziękować również bo nakręcaliśmy się dzięki temu każdego dnia, byliśmy bardziej zdeterminowani, a po tym wszystkim możemy tylko szyderczo się uśmiechnąć i powiedzieć warto było przejść ta drogę.
Na koniec chcemy podziękować za pomoc prezesowi Wojciechowi Pertkiewiczowi, SKGA, AGNPR oraz Arka TV, bo bez nich nie był by ten wyczyn możliwy gdyż łączny koszt który ponieśliśmy tzn. klub i AGK to 60 tys. Pokazuje skalę przedsięwzięcia i to jak powinna wyglądać taka współpraca. Co dalej? Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych więc może następnym razem 1500 osób?
W SERCU KASZUB TYLKO ARKA!!!
AGK Z MIASTA I POWIATU ZAWSZE RAZEM!

źródło: facebook.com/Arka-Gdynia-Kościerzyna-488563167842623/

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv