Aktualności

Published on 20 października, 2014 | by admin

Rekordowa akcja krwiodawstwa.

W piątej edycji akcji organizowanej przez klub TS Podbeskidzie zebrano 54 litry krwi. Na apel klubu odpowiedziało 174 osoby, które zgłosiły się do oddania krwi, z nich uczynić to mogło “jedynie” 121, co i tak jest najlepszym wynikiem w historii akcji “Oddaj krew, idź na mecz!”.

W zamian z oddaną krew otrzymać można było wejściówkę na mecz TSP z Piastem Gliwice, jednorazowy bilet do klubu fitness Atmosfera, piłkę z podpisami zawodników oraz specjalne serduszko z herbem klubu – symbol oddanej krwi. Podczas akcji z kibicami spotykali się zawodnicy Podbeskidzia – co godzinę zmieniali się kolejni Górale i w ten sposób fani zobaczyli się niemal z połową drużyny, a przy okazji zebrali autografy i zamienili kilka słów, choćby o wczorajszym meczu z Górnikiem Łęczna. Dla najmłodszych przygotowano specjalne stanowisko z malowaniem dziecięcych buzi, a grupa studentów ratownictwa medycznego oraz PCK wykonywali pokazy udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa.

Klub serdecznie dziękuje za współpracę przy organizacji tegorocznej edycji: Galerii Sfera, Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi, klubowi fitness Atmosfera, studentom ratownictwa medycznego z ATH w Bielsku-Białej.

Szczegóły, w tym m. in. filmy z wypowiedziami zawodników, szczegółowy opis akcji oraz galerię zdjęć znaleźć można na www.tspodbeskidzie.pl

źródło: Biuro Prasowe TS Podbeskidzie

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv