Aktualności

Published on 17 grudnia, 2013 | by admin

Rekord Falubazowych Mikołajek

Zielonogórski Klub Żużlowy i Stowarzyszenie Kibiców “Tylko Falubaz” przygotuje świąteczne prezenty za prawie 32 tys. zł. Obdarowani zostaną mali pacjenci i podopieczni domów dziecka z Zielonej Góry i okolic. Setki paczek już zostało rozdanych.

– W sumie planujemy przygotować ponad tysiąc paczek – mówi Dominika Getman z zielonogórskiego klubu. – W najbliższych dniach Falubazowi Mikołaje będą nieśli radość dzieciom w Kożuchowie, Szprotawie, Zielonej Górze i Świebodzinie. W paczkach dzieci znajdują m.in. słodycze, zabawki, książki i gadżety Falubazu. Wszystko to m.in. dzięki aukcjom, w których brali udział kibice. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Osoby, które w tym roku zechciały się podzielić świątecznym ciepłem z najbardziej potrzebującymi dziećmi, były bardzo hojne. W sumie zebrano 31 970 zł. W ostatnim dniu aukcji ostrą licytację stoczono o lotniczy dzień z jednym z liderów Falubazu Andreasem Jonssonem i o reprezentacyjny kewlar najlepszego zawodnika mistrzów Polski Jarosława Hampela. Kombinezon “Małego” poszedł za 3542 zł.

Za lotniczy dzień z “AJ-em” (m.in. przelot w towarzystwie Jonssona z Przylepu do Poznania i z powrotem, lot z podniebnymi akrobacjami samolotem Grupy Akrobacyjnej Żelazny) zapłacono 3401 zł. Jeszcze na pięć minut przed końcem aukcji “na liczniku” było 1600 zł. Wtedy jednak do gry włączyła się trójka graczy, która ostro się przebijała.

NAJWYŻSZE KWOTY LICYTACJI FALUBAZOWYCH MIKOŁAJEK:

– reprezentacyjny kewlar Jarosława Hampela – 3542 zł,

– lotniczy dzień z Andreasem Jonssonem – 3401 zł,

– kask Piotra Protasiewicza – 2764 zł,

– uroczysta kolacja w Pizzerii Chili w towarzystwie Patryka Dudka i Roberta Dowhana – 2578 zł,

– koszulka Roberta Lewandowskiego z autografami reprezentantów Polski w piłce nożnej – 2100 zł,

– uroczysta kolacja w Namaste India w towarzystwie Jarosława Hampela i Marka Jankowskiego – 1681 zł,

– koszulka Jakuba Błaszczykowskiego z jego autografem – 1672 zł,

– trening żużlowy z AKŻ Chóragan – 1611 zł,

– kewlar Andreasa Jonssona – 1494 zł,

– koszulka Legii Warszawa z autografami piłkarzy – 1057 zł.

źródło: sport.pl

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv