Kibice charytatywnie

Published on 7 grudnia, 2020 | by admin

Fanatyczny Mikołaj VIII

Kibice Stali Rzeszów w tegorocznej edycji akcji „Fanatyczny Mikołaj” obdarowali prezentami 130 dzieciaków. 

Hetmańska69 – Stal Rzeszów:
W tym roku w ramach akcji „Fanatyczny Mikołaj VIII” udało nam się zebrać rekordową kwotę ok. 45 000 zł! Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID 19 kolejny raz udowodniliśmy, że dobro dzieciaków nie jest nam obojętne i zawsze przezwycięży wszystkie przeciwności losu, a razem tworzymy jedną wielką rodzinę! Biało-niebieską rodzinę!

Za zebrane pieniądze obdarowujemy prezentami mikołajkowymi 130 dzieciaków. Prezenty trafiają do dzieci z Domów Dziecka pod patronatem Fundacji „Wzrastanie” w Dynowie, Rakszawie, Przeworsku, Łopuszcze Małej k. Kańczugi, oraz z rzeszowskich placówek tj. Mieszko, Dobrawa, Bolesław a także do Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego na os. Budziwój. Upominki otrzymuje też kilka rodzin, które są w trudnej sytuacji finansowej by mogły święta spędzić bez zmartwień i z uśmiechem na ustach.

Do placówek i ośrodka trafiły również najpotrzebniejsze rzeczy na które wcześniej zostały złożone zamówienia tj. lodówka, piłkarzyki, małe AGD, gry na konsolę a także sporo zabawek czy gier planszowych aby dzieci miło mogły spędzać ten magiczny, świąteczny czas nie zważając na to co się dzieje dookoła.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim kibicom, którzy dołożyli się do akcji tym wpłacającym pieniążki na zbiórkach osiedli i FC jak i indywidualnie bezpośrednio na zrzutkę. Pomocną dłoń również wyciągnęły takie firmy jak: JP Construction, SWS – Fight Gear, Delikatesy koszyk, Greinplast Bis, Qźnia Detailingu Eco Spa Cars, Słowianka Studio Fryzur, drukui.pl, Joker Barber – Rzeszów, Delikatesy Centrum w Jasionce, Restauracja Stary Bank i Mevlana Kebab w Błażowej.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv