Published on 17 października, 2017 | by admin

Radomiak Radom – ŁKS Łódź 14.10.2017

Sobotni pojedynek pomiędzy Radomiakiem Radom a Łódzkim Klubem Sportowym, był bez wątpienia najlepiej zapowiadającym się meczem pod względem kibicowskim w 13 kolejce II Ligi. Spotkanie to z pewnością przejdzie do historii z powodu… “strzelca wyborowego”, który rakietnicą starał się podgrzać atmosferę meczu.

Na stadionie w Radomiu zjawiło się 4054 widzów. To rekord stadionu przy ul. Narutowicza 9 po jego wybudowaniu w 2012 roku. W pierwszej połowie, poza klasyczną wymianą uprzejmości wiało nudą. Sytuacja diametralnie zmieniła się w drugiej połowie. W około 60 minucie meczu nad głowy kibiców Radomiaka powędrowała sektorówka, a spod niej wyłonił się jeden z miejscowych kibiców z rakietnicą w ręku i skierował ją w stronę ochrony zgromadzonej obok sektora Radomiaka.

Kibice ŁKS wspomagani tego dnia przez swojego zgodowicza z Poznania, również postanowili urozmaicić ochronie stadionu sobotnie spotkanie. Po rozłożeniu sektorówki w biało-czerwono-białych barwach odpalili ognie wrocławskie i race, które również poleciały w stronę ochrony.

Po meczu policjanci wylegitymowali 200 osób i nałożyli 42 mandaty karne. Sześć osób zostało zatrzymanych za zakłócanie imprezy masowej.

źródło: kibice.net/news/6580-strzaly-w-radomiu.html

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv