Aktualności

Published on 23 lipca, 2015 | by admin

Pomysł na bezpieczne miasto.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy odbyło się spotkanie władz miasta, przedstawicieli dębickich klubów piłkarskich z kierownictwem Policji. Głównym tematem rozmów były zagrożenia ze strony rywalizujących ze sobą grup kibiców miejscowych klubów.

Wśród przybyłych gości był Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk oraz Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła. Na spotkanie przybyli również przedstawiciele Urzędu Miasta wraz z kierownictwem klubów piłkarskich Dębicy i Pilzna. Zabrakło natomiast reprezentantów środowiska fanatyków Wisłoki i Igloopolu.

Podczas debaty rozważano metody i sposoby zapobiegania sytuacjom stwarzającym zagrożenie mieszkańcom miasta. Burmistrz oznajmił, że w przypadku jakichkolwiek zdarzeń chuligańskich z udziałem kibiców którejkolwiek z drużyn, wstrzymane zostaną środki finansowe na utrzymanie danego klubu, a kierownictwo klubów podjęło decyzje o niewpuszczaniu na obiekty na mecze zorganizowanych grup.

Komendant dębickiej Policji wyszedł z propozycją do kierownictwa klubów o organizację spotkań z przedstawicielami kibiców Wisłoki i Igloopolu.

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv