Sezon 2016/2017

Published on 4 kwietnia, 2017 | by admin

Pomorzanin Nowogard – Flota Świnoujście 01.04.2017

Relacja kibiców Floty: “Do Nowogardu wyruszamy w 50 osób w tym 11 Falubaz. Jedziemy razem ze Świnoujścia busami i samochodami w jednej kolumnie. Na rondzie w Łunowie wiadomo klasyka czeka psiarnia: 2 auta kryminalnych i 1 kabaryna ale tym razem szybko sprawnie i bez przypału oraz zbędnych napinek. Trasa na spokojnie, słoneczna pogoda i szybko jesteśmy na miejscu. Niestety w Nowogardzie wszystko z czasem zmieniało się na gorsze.Podjeżdżamy pod stadion w ok 15 minucie meczu pod kasami sporo psiarni z innych powiatów dużo białych kasków ze strzelbami, tarczami i gazem. O ile wejście było szybkie i sprawne to już później z biegiem czasu sytuacja z psami była coraz bardziej napięta. Wywieszamy 3 flagi West Coast, małą Wyspiarze On Tour oraz ACAB w barwach Falubazu i jedziemy z dosyć przyzwoitym dopingiem w dobrych jeszcze humorach. Jakoś w 30 minucie meczu zaczyna się zacier z psiarnią która ostro gazuje i pałuje.

Niestety w trakcie szopy białe kaski powijają 1 osobę od nas która ląduje na dołku w Goleniowie.(dzisiaj go wypuścili będzie miał sprawę za znieważenie psów) W wyniku gazowania bodajże 7 osób musi skorzystać z pomocy medycznej w kilku przypadkach było naprawdę grubo w chuj!!! Psy z metra pryskały prosto w twarz Ci co nie mieli okularów przeciw słonecznych to lipa na maxa.

5 osób wyłapało także mandaty ciekawa rozpiętość od skromnych 100 zł przez niewielkie 300zl poprzez popularne 500+ a rekordzista kumulacji dostał czek wypisany na 1100zł. Po meczu w okolicach stadionu przeganiamy jakieś auto na obcince które spierdala ostro na wstecznym. Powrót do domu ze spora dyskoteką.Podziękowania dla Falubazu za wsparcie!! Jebać policję!!”

Relacja: Wyspiarze
Zdjęcia: Around The Ground

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv