Aktualności

Published on 21 października, 2013 | by admin

Policjanci zapobiegli ustawce pseudokibiców w Lęborku

Szybkie i zdecydowane działanie policjantów zapobiegło prawdopodobnej “ustawce” i bójce pseudokibiców. Funkcjonariusze oddali strzały z amunicji hukowej, co spowodowało ucieczkę lęborskich pseudokibiców.

Policjanci z Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku i Komendy Powiatowej Policji z Lęborka zapobiegli prawdopodobnej “ustawce” oraz bójce pseudokibiców drużyn ze Słupska i Lęborka.

Reklama: Kibolu! Masz siłownie ? Zobacz koniecznie…

– Do zdarzenia miało dojść przy drodze krajowej nr 6, w Lęborku – mówi Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy lęborskiej policji. – Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom policjanci nie dopuścili do konfrontacji grupy około 40 pseudokibiców lęborskiego klubu piłkarskiego z kibicami ze Słupska. Kilka prywatnych pojazdów słupskich kibiców prowadzonych pod eskortą policji z Lęborka i Gdańska zatrzymało się niespodziewanie na ul. Jana Pawła II.

Policjanci zabezpieczający przejazd kibiców zauważyli nagle kilkunastoosobową grupę mężczyzn, którzy wyraźnie dążyli do bójki i wykrzykiwali obraźliwe słowa wobec słupskich kibiców. Napastnicy nie reagowali na polecenia policjantów i zaczęli biec w kierunku samochodów. Policjanci, aby nie dopuścić do bójki oddali dwa strzały z amunicji hukowej, co spowodowało natychmiastowy odwrót lęborskich pseudokibiców. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do bójki. Policjanci ustalają osoby z grupy lęborskich pseudokibiców, które brały udział w tym zdarzeniu.

buy discount cigars online

Źródło: gp24.pl

zp8497586rq

Tags: , , ,


About the Author



Back to Top ↑

frivfrivfriv