Published on 15 listopada, 2013 | by admin

Piłkarze Wisły Kraków zakładają się z kibicami

Piłkarze Wisły Kraków rzucają wyzwanie swoim kibicom. Jeśli najbliższe dwa mecze obejrzy ponad 32500 widzów, to bilet na trzecie spotkanie będzie kosztował tylko złotówkę.

Takiej akcji promocyjnej przy Reymonta jeszcze nie było. – Piłka nożna to widowisko, które tworzymy razem z wami. Jesteśmy najlepsi w Polsce! Dlatego mamy dla was specjalne wyzwanie! – mówi na stronie Arkadiusz Głowacki, kapitan Wisły na stronie internetowej klubu.

Zakład jest prosty, a opiera się o mecz… Wisły z Legią. Tamto spotkanie obejrzał komplet – 32500 kibiców. Jeśli więc w najbliższych dwóch spotkaniach (z Koroną i Śląskiem) będzie ich łącznie tylu samo (przy czym na każdym musi co 15000), to na ostatnią zimową potyczkę z Pogonią bilety będą po 1 zł.

– Resztę kosztów pokryjemy my! Liczymy na was tak samo jak wy na nas, nie zawiedźcie nas. Razem tworzymy historię! – podkreśla Jacek Bednarz, prezes klubu.

Wisła podejmuje Koronę w piątek, ze Śląskiem zmierzy się tydzień później. Ew. “bonusowe” spotkanie z Pogonią odbędzie się 16 grudnia.

Źródło: sport.pl

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv