Aktualności

Published on 25 marca, 2015 | by admin

Pierwszy sukces kibiców Wisłoki Dębica.

Fani Wisłoki Dębica podsumowali pierwszy miesiąc zbiórki pieniędzy w ramach akcji “Wisłoka Nigdy Nie Zginie”. Udało się zebrać ponad 15 tysięcy złotych.

Wisłoka Dębica tegoroczne rozgrywki ligowe rozpoczęła od porażki 0-4 w Sieniawie. Wynik na pewno nie napawa optymizmem, ale jest światełko w tunelu.

Wszystko dzięki kibicom, którzy kilka tygodni temu rozpoczęli zbiórkę pieniędzy, by ratować borykający się z problemami finansowymi klub. I można mówić o pierwszym małym sukcesie, bo w pierwszym miesiącu trwania akcji fani Wisłoki Dębica zegrali 15 130 zł!

– Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować wszystkim, którzy wsparli akcję – czytamy na stronie internetowej Wisłoki.

To oczywiście nie koniec, bo kibice Biało-Zielonych mają w planie dalsze zbiórki. Jak wyliczyli, by klub mógł normalnie funkcjonować, trzeba minimum 10 tysięcy miesięcznie. Pierwszy miesiąc więc udało się zamknąć na sporym plusie.

Na stronie internetowej Wisłoki Dębica znalazła się długa lista kibiców, którzy wpłacili pieniądze. Nie brakuje wpłat z zagranicy: z Niemczech na konto bankowe akcji “Wisłoka Nigdy Nie Zginie” trafiło ponad 1,5 tys. złotych, fanklub z Chicago przekazał na ten cel 3 tys. złotych, a kibice z Wielkiej Brytanii – blisko 3,5 tys.

Miejmy nadzieję, że dzięki wsparciu kibiców klub wreszcie wyjdzie na prostą i powalczy o utrzymanie w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej.

źródło: podkarpacielive.pl / wisloka.com.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv