Aktualności

Published on 6 kwietnia, 2015 | by admin

Ostrzelany autobus Fenerbahce, kierowca poważnie ranny

Autobus wiozący piłkarzy Fenerbahce został zaatakowany przez uzbrojonych mężczyzn po wygranym 5:1 meczu z Rizesporem. Kierowca autobusu został poważnie ranny. Trafił do szpitala.

Drużyna Fenerbahce wracała z meczu ligowego w Rize. Klubowy autokar został ostrzelany na autostradzie w pobliżu Trabzonu. W zdarzeniu ucierpiał kierowca, który trafił do szpitala. Napastnicy użyli strzelb.

Mahmut Usulu, prezes Fenerbahce, poinformował, że niezidentyfikowani napastnicy oddali kilka strzałów w kierunku autobusu. Ślady kul są najbardziej widoczne na przedniej szybie, która została podziurawiona. Ranny został kierowca, którego odwieziono do szpitala. Żadnemu z zawodników nic się nie stało.

– To niewiarygodne. Mogło dojść do strasznego nieszczęścia, gdyby nasz kierowca nie wykazał się opanowaniem i nie zdołał zatrzymać pojazdu – powiedział szef Fenerbahce na antenie tureckiej telewizji.

We wspomnianym meczu zagrał Ludovic Obraniak. Podczas gry poczuł się słabo, zszedł z boiska w 30. minucie. Były reprezentant Polski trafił potem do szpitala z podejrzeniem zawału serca.

źródło: sport.pl

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv