Aktualności

Published on 6 lipca, 2016 | by admin

Orlen wraca do piłki nożnej. Beniaminek z Płocka zyskuje potężnego sponsora

Przyszłej współpracy pomiędzy Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A., a Wisłą Płock S.A. poświęcona była dzisiejsza konferencja prasowa w siedzibie Koncernu.

Zarządy ORLEN-u i Wisły rozmawiają na temat finansowego wsparcia klubu przez naftowego potentata. Ustalone zostały warunki umowy, która niebawem powinna zostać formalnie zawarta. Zgodnie z jej zapisami PKN ORLEN S.A. przekaże środki finansowe Wiśle na zasadzie umowy promocyjnej oraz zakupi dużą ilość karnetów na mecze rozgrywane w Płocku dla swoich pracowników oraz uczestników programu VITAY CLUB.

„Decyzja władz Koncernu o wsparciu Wisły podyktowana jest społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz reakcją na oczekiwania kibiców w zdecydowanej części mieszkańców Płocka i okolic” – czytamy w oficjalnym komunikacie PKN po konferencji.

Na pytania dziennikarzy uczestniczących w dzisiejszej konferencji odpowiadali Jacek Kruszewski prezes Wisły Płock oraz Rafał Pasieka dyrektor wykonawczy do Spraw marketingu PKN ORLEN S.A. O formalnym zawarciu umowy z nowym sponsorem poinformujemy niezwłocznie.

źródło: www.wisla-plock.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv