Aktualności

Published on 18 września, 2023 | by admin

Obstawianie bukmacherskich zakładów piłkarskich za darmo – czy to możliwe?

W poniższym tekście przyjrzymy się bliżej obstawianiu meczów piłki nożnej w zakładach bukmacherskich online i sprawdzimy czy jest to możliwe całkowicie za darmo.

żródło: https://pl.pinterest.com/pin/637189047254933148/

OBSTAWIANIE MECZÓW PIŁKI NOŻNEJ ZA DARMO – CZY TO MOŻLIWE?

         Hazard internetowy staje się na naszych oczach jedna z najpopularniejszych rozrywek elektronicznych dla osób pełnoletnich w Polsce i na świecie. Tendencję tę napędzają postępująca wszechobecna cyfryzacja i dynamiczny rozwój nowych technologii. Branża kwitnie i generuje wielomiliardowe obroty. Przybywa zarówno nowych serwisów hazardowych online, jak i użytkowników aktywnie korzystających z ich oferty. Co czwarty dorosły Polak przed sześćdziesiątką korzysta z tego rodzaju rozrywki. Bezsprzecznie najpopularniejszym sportem obstawianym w zakładach bukmacherskich jest piłka nożna. Czy jest zatem możliwe obstawianie meczów piłkarskich całkowicie za darmo? Sprawdzimy to.

Piłka nożna w ofercie zakładów bukmacherskich

         Początki zakładów sportowych na spotkania piłkarskie sięgają swoją historią lat sześćdziesiątych, kiedy to można było obstawiać wyłącznie zakład pojedynczy. Teraz na rynku bukmacherskim dostępne jest wiele rodzajów zakładów na mecze piłki nożnej. Oferta piłkarska u dostępnych operatorów zakładów bukmacherskich zawiera wszystkie najważniejsze ligi, nie tylko te o najwyższym szczeblu rozgrywkowym, Ligę Mistrzów, puchary krajowe i europejskie, mistrzostwa świata, Europy, Ameryki, a także wiele innych turniejów, również tych o niższej randze. Jakie wyróżniamy rodzaje zakładów piłkarskich?

 • Wygrana / Remis / Przegrana – 1/X/2 – najprostszy i najpopularniejszy rodzaj zakładu na mecz piłki nożnej, zwycięstwo gospodarzy (1), remis (X) lub zwycięstwo gości (2)
 • Zakład bez remisu – 1/2 – obstawienie zwycięzcy spotkania, zwrot stawki gdy remis
 • Obie drużyny strzelą (BTTS) – obstawienie zakładu, że oba zespoły zdobędą bramkę
 • BTTS plus zwycięzca meczu – obstawienie zwycięzcy przy golach obu drużyn
 • Dokładny wynik – obstawienie precyzyjnie ostatecznego wyniku spotkania
 • Podwójna szansa – 1X/X2 – typowanie zwycięzcy z zabezpieczeniem przed remisem
 • Zakład akumulowany – AKO/AKU – łączenie kilku zdarzeń na jednym kuponie w celu zwiększenia ewentualnej wygranej poprzez przemnożenie kursów przez siebie
 • Strzelcy bramek – zakład polegający na wytypowaniu konkretnych zdobywców goli
 • Pierwsza bramka – wytypowanie strzelca lub drużyny, która pierwsza strzeli gola
 • Drużyna strzeli (TAK/NIE) – obstawienie czy dany zespół zdobędzie gola w meczu
 • Handicap – wirtualna przewaga punktowa wybranej drużyny na początku meczu
 • Under / Over – zakłady powyżej/poniżej określonej ilości bramek, kartek, fauli itp.
 • Zakłady specjalne – nietypowe zakłady np. na rzut karny lub dokładny czas bramki
 • Zwycięstwo końcowe (Outright) – zakład na wytypowanie zwycięzcy rozgrywek
 • Awans do wyższej ligi – typowanie, która drużyna awansuje do wyższej klasy
 • Najlepszy strzelec – obstawianie zawodnika, który zdobędzie tytuł króla strzelców
 • Zakład na transfer – wytypowanie do jakiego klubu trafi dany zawodnik

Żródło: https://pl.pinterest.com/pin/544443042471711200/

Rodzaje zakładów bukmacherskich na mecze piłki nożnej dzielimy jeszcze na trzy podstawowe kategorie – zakłady przedmeczowe zawierane przed spotkaniem, zakłady na żywo zawierane w trakcie trwania meczu oraz zakłady długoterminowe z wyprzedzeniem.  

Czy możliwe jest darmowe obstawianie piłki?

        Rosnąca konkurencja na rynku internetowych zakładów bukmacherskich, korzystnie wpływa na atrakcyjność oferty, a także bonusów powitalnych i akcji promocyjnych dla stałych i powracających klientów. Przykładem może być tutaj888starz bonus za rejestrację, który oferuje nowym graczom dodatkowe 100% od pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 100 EUR, w postaci darmowych środków bonusowych na grę, a także darmowy zakład, czyli freebet o wartości 20% pierwszej wpłaty, wynoszącej maksymalnie równowartość 100 EUR. 

Minimalny depozyt w przypadku bonusu powitalnego bukmachera 888starz wynosi 1 EUR, a otrzymane środki bonusowe wymagają 5-krotnego obrotu na kuponach z minimum trzema zdarzeniami, o minimalnym kursie 1.40, w ciągu 30 dni od jego otrzymania. W przypadku powitalnego freebetu minimalny depozyt wynosi 10 EUR, a promocja ma formę kodu. 

Od drugiej wpłaty gracze także otrzymują bonus, tym razem w wysokości 50% wpłaconego depozytu w kwocie 1-100 EUR, który posiada takie same warunki obrotu jak ten powyżej. Inne promocje to bonusy od depozytu, kody promocyjne, akumulatory, bonus urodzinowy, cashback, cashout, ubezpieczenie zakładów i program lojalnościowy VIP.


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv