Aktualności

Published on 28 lutego, 2014 | by admin

Nowy sponsor Ruchu Chorzów. Zapłaci po złotówce za każdego kibica na Cichej

Grupa Miczek została nowym, dość niezwykłym, sponsorem Ruchu Chorzów. Firma z Raciborza, producent “Soli Polskiej”, współpracę z klubem rozpoczęła już jesienią, gdy postanowiła zapłacić za każdego gola strzelonego przez niebieskich Górnikowi Zabrze w Wielkich Derbach Śląska.

Teraz firma została głównym sponsorem akcji “Wszyscy na Cichą”. Jej zasady są bardzo proste. – Zapłacimy klubowi za każdego kibica, który przyjdzie na Cichą oglądać mecz Ruchu. Liczę, że fanów będzie jak najwięcej, bo chcemy też klubowi płacić jak najwięcej. Nie boimy się nawet planowanej przeprowadzki na Stadion Śląski. Sam od ponad 20 lat jestem kibicem Ruchu. Sytuacja naszej firmy pozwoliła nam wesprzeć klub, a mam nadzieję, że w przyszłości staniemy się jednym z głównych sponsorów Ruchu – mówi Jacek Miczek, współwłaściciel firmy.

Ustalono, że grupa Miczek zapłaci po złotówce za każdego kibica, który pojawi się na Cichej. W zamian reklamy firmy pojawią się m.in. na koszulkach dzieci wyprowadzających piłkarzy na mecze. Umowa będzie obowiązywała do końca roku.

źródło: sport.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv