Stadiony

Published on 2 czerwca, 2018 | by admin

Nowy Sącz: W lipcu komplet nowych krzesełek

2600 czarnych i 200 białych – tyle krzesełek na stadion Sandecji dostarczy Grupa Nowy Styl. Widownia będzie dostosowana do wymogów przed startem rozgrywek I Ligi.

Tylko jedna firma zgłosiła się w przetargu na dostarczenie nowych krzesełek na widownię Stadionu im. Ojca Władysława Augustynka. To wiodący na polskim rynku producent z Krosna – Grupa Nowy Styl.

Za 278 tys. zł brutto (miasto dało limit 312 tys. zł brutto) dostarczy łącznie 2800 krzesełek. Z tego 2600 w kolorze czarnym i 200 białych. Wszystkie foteliki mają być anatomiczne i z oparciem spełniającym wymogi, nie będą składane. W pakiecie Nowy Styl dostarczy również boksy i fotele dla zawodników, sędziów i obsługi.

Konieczność kupna nowych fotelików to skutek pochopnej decyzji z zeszłego roku, kiedy kibicom po awansie do Ekstraklasy pozwolono na zabranie starych krzesełek na pamiątkę. Już w rundzie jesiennej 2017/18 miała ruszyć budowa, tymczasem do dziś nie ma projektu.

Trzeba więc z powrotem dostosować obiekt do wymogów ligowych. W sumie Nowy Sącz zamierza wydać ok. 730 tys. zł na niezbędne naprawy i usprawnienia, z czego krzesełka są z pewnością najbardziej widowiskowym elementem. Komplet prac ma być wykonany przed rozpoczęciem nowego sezonu, z powrotem w I Lidze. Nowy Styl zobowiązał się dostarczyć swoje foteliki do 3 lipca.

źródło: TwojSacz.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv