Bez kategorii

Published on 11 maja, 2024 | by admin

Najlepsze automaty Dog House dostępne w kasynie Frumzi

Pragmatic Play jest odpowiedzialny za wiele najlepszych dostępnych automatów do gier online.

Ich automaty Dog House są jedyne w swoim rodzaju i możesz grać w gry z tej serii w kasynie Frumzi.

Poniżej znajdziesz listę najlepszych automatów do gry Dog House na świecie.

Dog House Megaways

Miejsce numer jeden jest całkiem jasne – The Dog House Megaways.

Ta gra ma najwyższy RTP, największą potencjalną kwotę wygranej, mnożniki i opcję „kup funkcję”, a także oczywiście mechanizm Megaways, który pokochali gracze na automatach.

Pieskie postacie i jaskrawe, podmiejskie tło są obecne z poprzednich wersji gry, podobnie jak optymistyczna ścieżka dźwiękowa.

Ten automat Megaways oferuje do 117 649 sposobów na wygraną przy każdym obrocie, a runda bonusowa darmowych spinów jest odblokowywana poprzez znalezienie 3 lub więcej symboli scatter.

Trzy symbole scatter dają 7 spinów, a jeśli znajdziesz ich aż 6, otrzymasz 20 darmowych spinów i większą szansę na wielką wygraną!

Dog House Dog or Alive

The Dog House: Dog or Alive dodaje do serii element obrazów Dzikiego Zachodu.

Aby odblokować bonus darmowych spinów, musisz znaleźć trzy symbole scatter, a następnie zostaniesz przeniesiony do nowego ekranu, na którym możesz zarobić od 9 do 27 spinów.

A jeśli nie masz cierpliwości, aby czekać, aż pojawią się symbole scatter, istnieje możliwość wykupienia sobie miejsca w rundzie bonusowej za część swoich monet.

Maksymalna wygrana dostępna tutaj to bardzo przyzwoita wartość 10 000-krotności Twojej stawki, co czyni ten automat o tematyce kowbojskiej satysfakcjonującym.

Usiądź wygodnie i sprawdź, czy możesz ubiegać się o nagrodę w wysokości okupu w kasynie Frumzi!

Dog House Multihold

The Dog House Multihold dodaje do gry interesującą dodatkową funkcję z rundą bonusową na wielu ekranach.

Znajdź w grze głównej trzy symbole premii w kształcie łapy, a zostaniesz przeniesiony na nowy podzielony ekran.

Akcja rozgrywa się w lewym górnym rogu ekranu, a jeśli w dowolnym momencie w ciągu 7 obrotów znajdziesz kolejne trzy symbole scatter, odblokujesz nowy zestaw bębnów oraz od 1 do 3 dodatkowych obrotów.

W rundzie bonusowej dostępna jest również funkcja mnożnika przyklejonych symboli wild, w której symbol wild pojawiający się na ostatnio otwartym ekranie pozostaje niezmienny przez cały czas trwania spinów.

Jeśli uda Ci się otworzyć wszystkie cztery ekrany, otrzymasz hojną nagrodę w kasynie Frumzi.

Dog House

Następne miejsce na liście zajmuje gra, która dała początek całej serii automatów Dog House.

Oryginalna gra ma oczywiście wiele podobieństw do swoich następców, ale nie posiada tak wielu funkcji, jak niektóre gry, które pojawiły się po niej.

Podobnie jak wszystkie gry z tej serii, jest to automat o dużej wariancji, co oznacza, że wymagana jest cierpliwość, aby zdobyć dodatkowe darmowe spiny i możliwość zdobycia dużych nagród.

Chociaż ta gra jest mniej bogata w funkcje niż inne z tej serii, nadal jest zabawnym automatem z potencjałem zdobycia wielu darmowych spinów i przyzwoitego RTP.

Dog House Dice Show

Wygląd tej odmiany automatu różni się od większości pozostałych.

Wygląda na to, że projektanci postanowili umieścić kilka kości przed zwykłymi symbolami, do których przywykła większość graczy.

Oprócz tego, że kostki blokują zwykłe postacie, niektóre symbole na kostkach wyglądają trochę podobnie, do czego przyzwyczajenie się może zająć trochę czasu.

Jednak w tej grze jest mnóstwo rzeczy, którymi można się cieszyć.

Podobnie jak w Dog or Alive i oryginalnym Dog House, w ofercie dostępnych jest aż 27 darmowych spinów, co stanowi świetną zachętę.

Dodatkowo wild symbole mnożnika pomogą Ci uzyskać duże wygrane w kasynie Frumzi.


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv