Aktualności

Published on 19 kwietnia, 2018 | by admin

Nafciarze mecz z Górnikiem obejrzą na starówce.

Komunikat Klubu Wisła Płock: Już w sobotę 21 kwietnia o godzinie 18:00 Wisła Płock będzie na wyjeździe rywalizować z Górnikiem Zabrze. Z tej okazji mamy dla Was świetne wieści i już teraz zapraszamy na wspólne oglądanie kolejnego meczu Nafciarzy!

Najbliższe spotkanie drużyny Jerzego Brzęczka – rozgrywane zostanie w ramach 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Rywalem Wiślaków będzie jedna z rewelacji obecnych rozgrywek Górnika Zabrze. Płoccy piłkarze w starciu z zespołem beniaminka na pewno nie stoją na straconej pozycji, ponieważ ostatnio są na fali i bez cienia wątpliwości powalczą o zwycięstwo!

Wszyscy sympatycy niebiesko-biało-niebieskich zainteresowani śledzeniem transmisji na żywo z tego pojedynku będą mogli… zrobić to wspólnie, bowiem specjalnie dla nich na mecz z Górnikiem przygotujemy wieczorny seans przed ratuszem (ul. Stary Rynek)!

Wzorem doskonale znanego Wam Kina Letniego na Starym Rynku tym razem na placu przed Urzędem Miasta Płocka i naprawdę wielkim ekranie będziecie mieli możliwość emocjonowania się walką Nafciarzy o ważne ligowe punkty!

Nie zapominamy, że wydarzenie nie odbyłoby się gdyby nie wsparcie naszych partnerów, którymi przy okazji tego wydarzenia są: RECON, Agencja Rewitalizacji Starówki, Wyspa nc+ Galeria Mazovia oraz SUEZ Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.

Zapraszamy na starówkę!

źródło: wisla-plock.pl

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv