Aktualności

Published on 30 października, 2018 | by admin

Na kibiców gości w Szczecinie będą czekały bułki z paprykarzem.

Paprykarz zna chyba każdy, ale nie sposób ukryć iż ten przysmak w kilku ostatnich dniach zyskał niezwykłą popularność a wszytko to za sprawą fanów Kolejorza i ich pomysłu na obejście zakazu wyjazdowego.

Podczas spotkania Pogoni z Lechem, szczeciński klub częstował przybyłych na stadion kibiców gości bułką z paprykarzem. Jak się okazuje, akcja będzie kontynuowana także podczas następnych spotkań Portowców.

Nie zamierzamy jednak zatrzymywać się w połowie drogi. Podjęliśmy decyzję, iż odtąd kibiców drużyn przyjezdnych zawsze będziemy witać bułką z paprykarzem. Będą one przekazywane przy wejściu na sektor gości. Chcemy, by goście mieli szansę zasmakować w jednym z lokalnych przysmaków – czytamy na oficjalnej witrynie Pogoni.

Klub odniósł się w komunikacie udostępnionym za pomocą swojej witryny również do wysmarowania krzesełek paprykarzem w sektorze zajmowanym przez kibiców przyjezdnych – Jest nam przykro, iż doszło do incydentu z paprykarzem, który ktoś rozrzucił na części krzesełek w sektorze numer 23. Naszym pomysłem był poczęstunek dla kibiców i wierzyliśmy, że zostanie odebrany wyłącznie pozytywnie przez każdą ze stron sportowego wydarzenia.

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv