Kibice charytatywnie

Published on 3 grudnia, 2017 | by admin

Mikołaj z Rakowa odwiedził 3 szpitale

Czerwono-niebieski Mikołaj z Rakowa odwiedził wczoraj najmłodszych pacjentów z trzech częstochowskich szpitali. Łącznie kibice Rakowa utworzyli kilkaset paczek dla dzieciaków. To dopiero pierwszy etap akcji „Czerwono-niebieski prezent”, organizatorzy zapowiadają już wizyty w kolejnych placówkach.

Wieczny Raków:

Pierwszy etap akcji „Czerwono-niebieski prezent” za nami!

Dzisiaj odwiedziliśmy aż 3 szpitale (Parkitka, PCK, Szpital przy ul. św. Barbary). Zebrane ponad 100 kg słodyczy i niemal tyle samo owoców oraz setki innych drobiazgów od rana segregowane były przez kibiców Rakowa. Po kilku godzinach utworzyliśmy kilkaset paczek dla dzieciaków. Pierwszym naszym celem był szpital, w którym znajduje się największa liczba najmłodszych – Parkitka, kolejno PCK oraz oddziały w szpitalu przy ul. św. Barbary. Każde dziecko otrzymało nie małą paczkę, która zawierała soczki, słodycze, owoce, gadżety Rakowa, zeszyty, kolorowanki patriotyczne, zabawki, zaproszenie na Piłkarską Gwiazdkę oraz specjalnie przygotowane kartki z życzeniami od kibiców Rakowa.

Akcja wywołała bardzo pozytywne emocje wśród dzieciaków, rodziców jak i pracowników szpitali. Często czerwono-niebieski Mikołaj miał spory problem z opuszczeniem sali, dzieci przytulały się, robiły zdjęcia i opowiadały fantastyczne, dziecięce opowieści!

Tego dnia postaraliśmy się aby każde dziecko przebywające w odwiedzanych przez nas placówkach wróciło do domu z prezentem.
Podjęliśmy się bardzo dużego wyzwania, jednak dzięki waszym darom i dobrze przeprowadzonej zbiórce mogliśmy związać koniec z końcem.
Jest to dopiero pierwszy etap naszej grudniowej akcji, przed nami kolejne miejsca, które na pewno odwiedzimy a lista ciągle rośnie!

Pamiętaj przyjacielu młody, dla kibiców Rakowa jesteś wyjątkowy!

źródło: Wieczny Raków

Tags: , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv