Aktualności

Published on 19 września, 2013 | by admin

“Mam wielu przyjaciół w różnych klubach…”

Wczoraj na forum kibiców krakowskiej Wisłypojawiło się oświadczenie WSH w sprawiezawodowego pięściarza Artura Szpilki.Stanowisko WSH:

“Przed przeczytaniem poniższego tekstu zapamiętajcie sobie jedno: nie jesteśmy dziwkamiz przeciwnej strony błoń które przyjmą każdego. Jeżeli ktoś nie rozumie tej kluczowej dlanas zasady to chyba wie gdzie jego miejsce.

Pewnie wielu z was ekscytowało się i przeżywało walki Artura Szpilki, kreowanego najednego z nas, czyli reprezentanta Armii Bialej Gwiazdy, chłopaka z ekipy. Jak było pewnienie każdy z was wie, ale co czujniejszy mógł zauważyć, że jego zachowanie nie zawszebyło eleganckie. Z racji że poszedl w zawodowy boks na pewne rzeczy przymykaliśmy oko.Zaraz po wyjsciu z puchy wystąpił do wywiadu w koszulce “ludzie honoru”, tak koszulceWidzewa Łódź. Po tym wywiadzie rozdzwoniły się telefony z Wrocławia z delikatnym? co jest k****??. Kolejne wywiady w wiślackim środowisku delikatnie mówiąc nie przyniosły musławy. W bardzo łatwy sposób wyparł się Wisły tylko po to zeby mieć spokoj wsróddziennikarzy. Żeby tego było mało lubiał skwitować słynne “zbieramy na oprawy” nasektorze G bezczelnym. Tak właśnie odnosił się do chłopaków stojących z puszką. Możenawet nie wiedział na co zbierają. Swoją zerową wiedzę na tematy kibicowskie udowodniłmiędzy innymi podczas jednego z wywiadów w studio Orange Sport.

Są jednak zasady, na których łamanie nie mozemy sobie pozwolić. Bo co on k**** jestżubr żeby go specjalnie traktować? Od dziś trzymać się będziesz z pseudo gangsterami zżydowskiej części Krakowa jako zwykła przegoniona pizda! Przegoniona właśnie za to że zaswoich mentorów wybrałeś pasiaste ścierwo. Szpilka po długich namowach na spotkanie wkońcu opowiedział się przeciwko nam! Jasno tym samym pokazal swoja “milosc” do Wisły!

Każdy kto stanie za szpilką będzie traktowany jako osoba która stoi po przecinej stroniebłoń, a dobrze wiecie jakie konsekwencje wobec takich osób się wyciąga!

Na koniec do wszystkich przebieranych pajaców Wisle przede wszystkim trzeba mieć wsercu a nie na koszulkach czy silikonowych opaskach!”


Artur Szpilka odpowiada:

“Witam wszystkich. Jest to wiadomość do tych którzy są w temacie … od dziś nie jestemjuz “przyjacielem Wisły”  Jak wiadomo mam wielu przyjaciół w różnych klubach np.Widzew, Cracovia, ŁKS, GKS Katowice, nie mówiąc juz o Lechii czy Śląsku… Dziś kazano miwybierać pomiędzy przyjaciółmi ( których mam również w przeciwnych klubach) co jestdla mnie śmieszne i żałosne gdyż nie jestem chuliganem tylko zawodowym pięściarzem-wybrałem przyjaciół. Dziś przeciąłem opaskę “WIERNOŚCI” która miała dla mnie ogromneznaczenie, ale nikt nie będzie mi mówić co mam robić i z kim się witać … ps. prawdziwiwiedzą gdzie leży prawda i tyle w temacie…”

Źródło: Internet

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv