Published on 11 października, 2019 | by admin

Łotwa – Polska 10.10.2019

Wczora w Rydze reprezentacja Polski rozegra mecz z Łotwą w ramach eliminacji do Euro 2020. Poniżej zamieszczamy relacje.

Torcida Górnik:

W dniu dzisiejszym z sektora gości zostaje siłowo wyproszona delegacja głogowskiego Chrobrego. Sytuacja ta stanowi pokłosie antypolskiego ataku na kibiców Górnika Zabrze podczas Euro 2016 w którym wiodący udział brali chuligani Chrobrego oraz Widzewa. Podobne konsekwencje będziemy wyciągali wobec wszystkich członków koalicji WRWE oraz sympatyzujących z nimi ekip w geście solidarności z kibicowską Polską.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Torcida Górnik. 

GieKSa:

Na meczu Łotwa-POLSKA w Rydze jesteśmy obecni w 153 osoby. 77 GieKSa, 40 Torcida + Resovia w 36 osób. Na meczu wszyscy ubrani jesteśmy w okazjonalne koszulki. Na płocie wisi nasza jedna flaga. Z początkiem meczu siłowo wypraszamy delegacje Chrobrego Głogów.

Ultras Niebiescy:

Pół Polski nas nienawidzi, drugie pół to my.

Serdecznie pozdrawiamy środkowym palcem wszystkie ekipy, które wczoraj zamiast śpiewać o Polsce krzyczały w niebogłosy o „jebaniu Ruchu” i tak dalej. Całkiem niedawno jedni tacy byli, dzisiaj gramy na ich bębenku .Pozdro też dla charakternej Resovii, która była z nami przeciez w Marsylii na 3 fury. Do zobaczenia.

Resovia Rzeszów:

Na meczu reprezentacji w Rydze meldujemy się w 36 osób z flagą patriotyczną. Na mecz udajemy się koalicją razem z GieKSą i Górnikiem.

Nawiązując do wpisu kibiców z chorzowa to pragniemy zakomunikować, że w Marsylii z Wisłą był jeden Resoviak, który nie jest już żadną osoba decyzyjną. Konsekwencje tych wydarzeń przyjęliśmy na bary ale od momentu ataku na Polonię Przemyśl (luty 2018) definitywnie odcięliśmy się od Wisły i zaczęliśmy iść konsekwentnie swoją drogą pod rządami nowych osób decyzyjnych.

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv