Aktualności

Published on 6 września, 2020 | by admin

Liga Narodów 2020/2021

Po przełożeniu Euro podopiecznych Jerzego Brzęczka czeka rywalizacja w Lidze Narodów 2020/2021. W pierwszym meczu ulegli w Amsterdamie Holandii (0:1) .

W wyniku marcowego losowania Biało-Czerwoni trafili do grupy pierwszej najwyższej dywizji (A), razem z Holandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną. Trzy dni po meczu w Amsterdamie czeka ich kolejny mecz wyjazdowy w Bośni i Hercegowinie. Początek spotkania o 20:45.

Czy zastanawiałeś się nad wytypowaniem dokładnych wyników ? Wiele serwisów oferuje możliwość zarobienia poprzez wytypowanie dokładnego wyniku, czy strzelca bramki w danym meczu. Możliwości tak na prawdę jest wiele. Nie da się ukryć, że nowa ustawa hazardowa w Polsce wstrząsnęła rodzimym rynkiem gier na pieniądze – zarówno jego naziemną, jak i internetową częścią. Legalne kasyna internetowe w Polsce oferują wiele bonusów poprzez rejestrację na danej stronie. Jedynie co należy zrobić to założyć konto i wybrać odpowiednią ofertę bonusową.

Biało-Czerwoni w 1 edycji Ligi Narodów , który odbywał się w sezonie 2018/19 spadli z Dywizji A, jednak dzięki reformie rozgrywek i poszerzeniu najwyższej dywizji z 12 do 16 drużyn utrzymali się w niej, podobnie jak Niemcy, Chorwacja oraz Islandia. Dywizje A, B i C składają się z czterech grup, a najniższa D – tylko z dwóch. Zwycięzcy grup najwyższej dywizji awansują do turnieju finałowego (Final Four), zaplanowanego na 2-6 czerwca 2021. Polska stara się o rolę jego gospodarza. W październiku zespół Brzęczka zagra dwa spotkania w kraju – w Gdańsku z Włochami (11.10.) oraz Bośniakami (14.10.). Tytułu zdobytego w pierwszej edycji bronić będzie Portugalia.

Chcesz śledzić wyniki Ligi Narodów na żywo ? Sprawdź koniecznie naszą stronę z wynikami na żywo w internecie. W naszym serwisie znajdziesz relacje live, jak również wszystkie aktualne rezultaty.


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv