Aktualności

Published on 7 listopada, 2013 | by admin

Legia uruchamia pocztę kibica

Legia jako pierwszy klub piłkarski w Polsce udostępnił domenę klubową swoim kibicom. Wszyscy chętni będą mogli zarejestrować się w domenie legia.com, tworząc unikatowy adres dla swojej poczty e-mail.

Działania są konsekwencją nawiązania współpracy z firmą home.pl, która od czerwca br. jest partnerem internetowym klubu i odpowiada za utrzymanie infrastruktury informatycznej Legii.

Możliwość założenia skrzynki w domenie legia.com, jest jednym z etapów budowania silnej społeczności kibiców w internecie. Już teraz Legia komunikuje się za pośrednictwem Facebooka i strony WWW. To samo dotyczy piłkarzy, którzy utrzymują relacje z fanami za pośrednictwem Facebooka czy Twittera.

Stworzenie adresu skrzynki e-mail z rozszerzeniem legia.com to ukłon w stronę kibiców Legii, którzy jeszcze silniej mogą związać się ze swoim Klubem. Możliwości określenia nazwy przy zakładaniu konta są praktycznie nieograniczone. Może to być nasze imię i nazwisko lub alias, którym wielu z nas posługuje się na co dzień. Kładziemy duży nacisk na aktywność Legii w internecie, a także zapewnianie dodatkowych usług czy nowinek technologicznych naszym kibicom, a współpraca z home.pl to kolejny krok w tym kierunku – powiedział w rozmowie z Legia.com Jakub Szumielewicz, członek zarządu i dyrektor wykonawczy Legii.

Założenie unikalnej skrzynki pocztowej z rozszerzeniem legia.com odbywa się na takich samych zasadach, co utworzenie tradycyjnego konta e-mail na stronie home.pl. Pocztę można utworzyć pod adresem home.pl/legia. Kibice otrzymują dostęp do jednej z najnowocześniejszych skrzynek opartych na technologii OX App Suite. Dzięki temu rozwiązaniu można zarządzać kontami e-mail i dokumentami, ustalać zadania, subskrybować kanały RSS i integrować media społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter.

– Poczta jest w pełni zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Dzięki niej można w sposób bezpieczny realizować komunikację pomiędzy użytkownikami, współdzielić treści i efektywnie zarządzać czasem za pomocą zintegrowanego kalendarza. Zastosowanie technologii Web Responsive Desing pozwala korzystać z jednej aplikacji na wszystkich urządzeniach – laptopach, tabletach, smartfonach – dodał Marcin Kuśmierz, prezes zarządu home.pl.

źródło: sport.pl

 

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv