Aktualności

Published on 10 czerwca, 2015 | by admin

Lech rozpoczął sprzedaż karnetów na nowy sezon

Ruszyła już sprzedaż karnetów na sezon 2015/2016. W nowej ofercie klubu nastąpiły znaczące zmiany.

Tą najważniejszą jest zmiana stref na stadionie. Obiekt przy Bułgarskiej dotychczas podzielony na trzy – od nowego sezonu będzie posiadał dwie strefy: jedną wzdłuż linii bocznej, a drugą za bramkami. Pierwsza strefa będzie znajdować się na Trybunach Anioły i Czapczyka (strefa A), a druga na Trybunie Białasa i w Kotle (strefa B).

– Chcemy, by widowiska jakimi są mecze Lecha były dostępne dla jak największej liczby osób. To oznacza, że system sprzedaży karnetów i biletów powinien być maksymalnie przejrzysty i intuicyjny. Już prawie dwa lata temu wprowadziliśmy system Print@home, który pozwala na wygodny zakup biletu w domu i wejście na stadion bez plastikowej karty kibica. W tym roku postawiliśmy kolejny krok – zlikwidowaliśmy część wariantów cenowych i wprowadziliśmy jasny, wygodny podział regulujący ceny karnetów i biletów. To znacznie ułatwi kibicom zakup interesującej ich opcji – podkreśla prezes Lecha Karol Klimczak.

Jak zawsze cena karnetu będzie zależała nie tylko od wybranego miejsca na stadionie, ale również od rodzaju przysługującej zniżki. W nowym sezonie będą obowiązywały trzy kategorie cenowe: normalna, ulgowa i dla dziecka. Bilety ulgowe będą dostępne dla uczniów i studentów do 26 roku życia oraz seniorów od 65 roku życia), a bilety dla dzieci do 13 roku życia.

Ceny karnetów w porównaniu do zeszłorocznych będą niższe. Przykładowo podstawowy karnet na rundę jesienną, na jedną z długich trybun (A) będzie kosztował 430 PLN. Senior i student za taki sam karnet zapłacą 20% mniej czyli 344 PLN, a opiekun kupujący karnet dla dziecka – 110 PLN.

Pozostałe ceny podstawowe karnetów to: karnet na trybunę w strefie A na cały sezon: 735 PLN, karnet na krótką trybunę w strefie B na rundę jesienną 2015 – 275 PLN, karnet na trybunę w strefie B na cały sezon: 470 PLN Dotychczasowe karnety „Z Knyfem” i „Na Szagę”, „Akuratny” oraz „Wyglancowany” zostają zlikwidowane. Co ważne, zniżki przysługujące w sezonie 2014/2015, zachowają Ci, którzy przedłużają swój karnet. Będą one obowiązywać tak długo, jak długo trwać będzie ciągłość zakupu kolejnych karnetów.

Wybrany karnet zawiera wszystkie mecze Ekstraklasy i Pucharu Polski, które zostaną rozegrane przez Lecha Poznań na INEA Stadionie w wybranym okresie, a także pierwszy mecz kwalifikacyjny do europejskich pucharów. W przypadku awansów do kolejnych rund, posiadaczom karnetów również będą przysługiwać zniżki. Podstawowe ceny pojedynczych biletów na poszczególne mecze nie ulegną zmianie w stosunku do cen z sezonu 2014/15.

źródło: Przegląd Sportowy

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv