Aktualności

Published on 9 maja, 2017 | by admin

Komunikat grup kibicowskich Ruchu Chorzów

KOMUNIKAT GRUP KIBICOWSKICH RUCHU CHORZÓW:

Jak każdy sympatyk Niebieskich wie, nad Naszym klubem pojawiły się ciemne chmury. W tych trudnych chwilach my kibice, Władcy Górnego Śląska, musimy w końcu się zjednoczyć i pokazać Nasz śląski charakter. Do tej pory na meczach przy Cichej 6 doping nie powalał na kolana, stąd ostatnia zmiana lokalizacji “młyna”. Na meczu z Piastem powtórzymy tą operacje, ale ze zdwojoną siłą. Każdy kibic na prostą przychodzi co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem spotkania. Pozwoli nam to już przed meczem zagrzewać piłkarzy do walki o 3 punkty i usprawni organizacje dopingu. Wszyscy ubierają na siebie niebieską koszulkę lub bluzę i biorą szalik z eRką. Niech cała prosta, cały stadion mieni się w pięknych, niebieskich barwach. Każdy fan club na tym meczu jest zobowiązany do stania na prostej pod swoją flagą – dokładną rozpiske podamy w weekend. Każdy kibic Ruchu jest zobowiązany do głośnego dopingu przez 90 minut i wspierania piłkarzy w drodze do zwycięstwa.

Kibice, sympatycy, fanatycy Wielkiej Niebieskiej eRki – to od Nas zależy, czy piłkarze będą chcieli dla Nas wygrać, czy też nie. To od Nas zależy, czy dodamy im odpowiedniego kopa w tym meczu, czy nie. To od Nas kibiców zależy w tym momencie los tego klubu. Mamy 8 dni do tego spotkania, namawiajmy znajomych, rodzine, starszych kibiców którzy opuścili juz C6 i dopingują sprzed telewizorów. Tego dnia każdy szanujący się kibic Ruchu powinien znaleźć się na stadionie i dopingować piłkarzy.

Od piłkarzy zawsze wymagamy pełnego zaangażowania przez całe spotkanie i przysłowiowego gryzienia trawy. Czas w końcu zacząć wymagać też pełnego zaangażowania przez 90 minut od samych siebie! Razem możemy zdecydowanie więcej.Udowodnijmy, że doping Niebieskiej Szarańczy potrafi zachwycić nie tylko podczas wyjazdów ale także na meczach u siebie. Niech ten dzień będzie grubą kreską oddzielającą Nas od tej całej złej otoczki powstałej w okół Klubu. Niech ten dzień będzie nowym początkiem dla 14stokrotnego mistrza Polski zarówno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim!

Z niebieskim pozdRowieniem dla wszystkich kibiców Chorzowskiego Ruchu grupy kibicowskie zjednoczone pod niebieskim sztandarem – PSYCHO FANS & ULTRAS NIEBIESCY

Źródło: Ultras Niebiescy

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv