Aktualności

Published on 13 kwietnia, 2016 | by admin

Komisja Ligi ukarała pięć klubów

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Ruch Chorzów – Wisła Kraków na klub z Krakowa został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców z Krakowa na jeden mecz Ekstraklasy oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na następny mecz Ruch Chorzów – Wisła Kraków w Ekstraklasie.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Cracovia – Legia Warszawa na klub z Warszawy został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców z Warszawy na dwa mecze Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, na klub z Warszawy została nałożona kara finansowa w wysokości 10 000 złotych.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, na klub z Gdańska został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na jeden mecz Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Korona Kielce – Górnik Zabrze na klub z Kielc został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców Korony Kielce na dwa mecze Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Korona Kielce – Górnik Zabrze na klub z Zabrza został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców Górnika Zabrze na jeden mecz Ekstraklasy.

Źródło: Ekstraklasa SA

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv