Published on 4 października, 2017 | by admin

Komisja Ligi ukarała Lech Poznań, Legię Warszawa, Górnik Zabrze i Piast Gliwice.

Podczas dzisiejszego posiedzenia, Komisja Ligi podjęła decyzję o ukaraniu Lecha Poznań, Legii Warszawa, Górnika Zabrze i Piasta Gliwice.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Lech Poznań – Legia Warszawa w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Poznania nałożono karę finansową w wysokości 50 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 3 najbliższe mecze Lotto Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Lech Poznań – Legia Warszawa w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Warszawy nałożono karę zakazu organizacji wyjazdu grupy kibiców na mecz z Koroną Kielce w 17. kolejce Lotto Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Górnik Zabrze – Piast Gliwice w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Gliwic nałożono karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 3 najbliższe mecze oraz na 2 najbliższe mecze z Górnikiem w Lotto Ekstraklasie.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Górnik Zabrze – Piast Gliwice w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Zabrza nałożono karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 2 najbliższe mecze Lotto Ekstraklasy.

Na kierownika drużyny Piasta Gliwice Adama Fudalego została nałożona kara dyskwalifikacji po meczu 11. Kolejki Lotto Ekstraklasy Górnik Zabrze – Piast Gliwice. Kierownik został w nim usunięty z ławki rezerwowych.

źródło: Ekstraklasa SA

Tags: , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv