Kibice charytatywnie

Published on 6 listopada, 2017 | by admin

Kibolska Wigilia fanów ŁKS.

Wszystkich Świętych już za nami a więc już za chwilę w sklepach i na ulicach pojawi się ogrom świątecznych ozdób. Zaczęliśmy w sposób lekko ironiczny jednak zdajemy sobie sprawę, że organizacja świątecznych spotkań czy inicjatyw wymaga sporo czasu. Doskonale zdają sobie z tego sprawę kibice Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy wystartowali ze zbiórką środków by jak co roku, zorganizować wigilijne spotkanie dla dzieciaków z domu dziecka.

(…) Niebywały sukces poprzednich edycji tej wyjątkowej inicjatywy zobowiązuję nas do dołożenia wszelkich starań, aby każda zaproszona osoba czuła się tego wieczoru wyjątkowo i jak najlepiej wspominała nasze wigilijne spotkanie. Obowiązkowym punktem programu będą oczywiście między innymi specjalne świąteczne paczki składające się zarówno ze słodkich, jak i typowo biało-czerwono-białych upominków. Realizację tej wyjątkowej i niebywale ważnej dla każdego z nas imprezy niestety utrudniają nam mocno ograniczone środki finansowe, którymi w chwili obecnej dysponujemy. Nie mamy jednak najmniejszych wątpliwości co do tego, że wspólnym wysiłkiem po raz kolejny uda nam się udowodnić wszystkim niedowiarkom, iż kibice Łódzkiego Klubu Sportowego tworzą wielką rodzinę, która potrafi sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu – piszą organizatorzy akcji na witrynie łódzkich kibiców lksfans.pl.

Stowarzyszenie kibiców ŁKSu, które jest jednym z głównych organizatorów Kibolskiej Wigilii zwraca się z apelem do wszystkich chętnych o finansowe wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.

Dobrowolnych wpłat dokonywać można do 7 grudnia bieżącego roku na podany numer konta: 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422.

Szczegóły inicjatywy oraz kontakt z jej organizatorami – lkslodz@wp.pl

źródło: lksfans.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv