Aktualności

Published on 1 lutego, 2019 | by admin

Kibice z Socios Górnik podsumowują działalność w 2018 roku.

Udany rok dla Socios Górnik. 

Mijają już cztery lata odkąd wierni kibice Górnika Zabrze zrzeszeni w stowarzyszeniu Socios Górnik pomagają klubowi najlepiej jak potrafią. Chętnie działają nadal, dzięki czemu mają okazję do podsumowania kolejnego roku funkcjonowania. Ten był bardzo udany, szczególnie w aspekcie współpracy z klubową akademią. Kibice zaangażowali się w zapewnienie opieki medycznej nad zawodnikami drużyn młodzieżowych Górnika. To stowarzyszenie Socios Górnik ma teraz finansować wizyty młodych piłkarzy w specjalistycznych przychodniach. Trzeba powiedzieć, że to ogromne wsparcie okazane klubowi.

Oprócz tego w minionym roku kibice z Socios Górnik zadbali o upamiętnienie historii klubu. Znakomicie uświetnili chociażby obchody 70-lecia Górnika. Jak podkreślają, mimo iż powstali do pomagania klubowi pod względem głównie finansowym i marketingowym, to oprócz tego ich obowiązkiem jest także pielęgnowanie pamięci o przeszłości klubu. Zakupili już masę sprzętu sportowego, sfinansowali wykonanie Galerii Sław Górnika Zabrze, ufundowali nawet nagrodę finansową dla piłkarzy, ale nie zapomnieli zatroszczyć się także o klubową historię.

Taka postawa kibiców z Socios Górnik jest dla śląskiego klubu prawdziwym błogosławieństwem. Dzięki nim, może on spokojniej funkcjonować w wielu sferach. Znakomita postawa kibiców!

źródło: kibice.net

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv