Aktualności

Published on 13 czerwca, 2014 | by admin

Kibice Warty Poznań ostro do prezes Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej: Kończ Modelko, wstydu oszczędź!

“W oczach kibiców, sympatyków, a przede wszystkim poznaniaków i Wielkopolan Pani Prezes jest w tym momencie skompromitowana. Warta zasługuje na kogoś, komu dobro klubu będzie leżało na sercu, a nie ex modelkę, dla której liczy się tylko promowanie własnej twarzy” – pisze w swoim oświadczeniu organizacja kibiców “Zielona Strefa”.

Prezes sekcji piłkarskiej Warty Poznań Izabella Łukomska-Pyżalska poinformowała w czwartek, że klub nie stara się już o licencję na grę w II lidze i przyszły sezon spędzi prawdopodobnie w IV lidze. Na tę decyzję zareagowali fani “Zielonych”.

“Zielona Strefa” nie może przejść obojętnie wobec wydarzeń wokół Naszego Klubu.

Nie możemy przejść obojętnie wobec sytuacji, w której Prezes Klubu P. Izabella Łukomska-Pyżalska wbija gwóźdź do przysłowiowej trumny, skazując Wartę na piłkarską banicję w IV lidze. Pani Prezes wydała oświadczenie opisujące całą sytuację ze swojego punktu widzenia. Punktu widzenia, który sprowadził się do wylewania pretensji pod adresem Prezydenta Miasta Poznania i odchodzącego wiceprezesa Macieja Dittmajera.

Jesteśmy zażenowani i zdegustowani postawą Sterniczki “Dumy Wildy”. Pani Prezes oczernia w tym oświadczeniu osobę Wiceprezesa Dittmajera, który to głównie sam przez ostatni rok finansował funkcjonowanie pierwszego zespołu. Będąc zdany sam na siebie, nie otrzymał żadnego wsparcia od Pani Prezes, która była zainteresowana jedynie lansowaniem swojej osoby za pośrednictwem Klubu.

Pani Prezes twierdzi, że zależy jej na klubie. Jeżeli tak byłoby naprawdę, wówczas przystałaby na propozycję złożoną przez Pana Dittmajera, który chciał walczyć o drugą ligę dla Warty Poznań. Tym bardziej nie mając pomysłu na prowadzenie i finansowanie klubu, powinna przystać na propozycję osoby, które widzą przyszłość dla “Dumy Wildy”. Tak Pani Prezes tworzy wokół siebie fałszywy obraz rzeczywistości kreowany w nieudolny sposób przez równie nieudolnych doradców w swoim otoczeniu. Każdy sympatyk “Zielonych” zorientowany w temacie nie “łyknie” steku bzdur zawartego w tym żałosnym oświadczeniu, które oczernia osobę Wiceprezesa Dittmajera. W tym momencie nawet sami zawodnicy patrzą ze zdegustowaniem i niesmakiem na działania Pani Prezes Łukomskiej-Pyżalskiej.

Po takim podejściu i spuszczeniu Warty do 4 ligi, gdzie klub aż tak nisko nie spadł, Pani Prezes Izabella Łukomska-Pyżalska nie jest godna fotela prezesa i sama z siebie powinna odejść i oszczędzić wstydu naszemu klubowi i poznaniakom. W oczach kibiców, sympatyków, a przede wszystkim poznaniaków i Wielkopolan Pani Prezes jest w tym momencie skompromitowana. Warta zasługuje na kogoś, komu dobro klubu będzie leżało na sercu, a nie ex modelkę, dla której liczy się tylko promowanie własnej twarzy. Parafrazując znane słowa: “Kończ Modelko, wstydu oszczędź!”

Zielona Strefa

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv