Aktualności

Published on 15 sierpnia, 2013 | by admin

Kibice Śląska do Sevilli pojadą autokarem. W sumie będą podróżować prawie tydzień

Klub z Hiszpanii wysłał do Wrocławia 850 biletów w cenie 30 euro. Jeśli dobrze pójdzie bilety w stolicy całego Śląska powinny być dostępne w kasach stadionu przy ulicy Oporowskiej 62 w piątek od godziny 15 do 19…

Stowarzyszenie Wielki Śląsk organizuje autokar na mecz Śląska w Sewilli. Koszt przejazdu autokarem w obie strony to 750zł.

Na początku pojawiła się fajna oferta i byliśmy dogadani z klubem, że wspólnie weźmiemy większy samolot. Jednak ubiegła nas Legia i naszym samolotem Legioniści polecą do Bukaresztu. Ostatecznie piłkarze polecą sami mniejszym samolotem na 65 osób. Próbowaliśmy też sami wynająć czartera. Jednak cena okazała się zaporowa.

Zdecydowaliśmy się na autobus. Podejmujemy próbę zorganizowania autokaru na ten daleki wyjazd. Zdajemy sobie sprawę z trudu pokonania tak odległej trasy transportem kołowym, ale czego się nie robi dla ukochanego klubu. Taki mecz często się nie zdarza, a przygody z nami na trasie gwarantowane.

Wiele osób zabukowało sobie loty tanimi liniami lotniczymi. Pewnie szybko dolecą na mecz i jeszcze szybciej wrócą do domu. Dla niektórych to duża wygoda. Jest jednak spora grupa osób, dla których najważniejsza jest przygoda. Ci stali wyjazdowicze, którzy przemierzają z nami autokarami Europę wiedzą o co chodzi. Podczas takich kilkudniowych wyjazdów autokarowych dochodzi do wielu różnych sytuacji i to właśnie takie różne przygody przeważnie bardziej pamięta się niż sam mecz.

Mamy więc propozycję dla wszystkich fanatyków i wariatów ze Śląska. Wyjazd autokarowy z dłuższymi postojami w pierwszą stronę w Barcelonie i w drugą stronę w Paryżu.

Autobus wyjeżdżałby o 19 w poniedziałek z Oporowskiej 62. Planowany powrót na niedzielę 🙂

Żeby autokar mógł wyruszyć musi być odpowiednia ilość chętnych. Nie każdy ma tyle czasu. Wyjazd autokarem to praktycznie cały tydzień. Musimy się szybko zdecydować, aby w przypadku nie zebrania odpowiedniej ilości chętnych te osoby miały czas by sobie załatwić jakiś transport.

Z racji tego, że jutro jest dzień wolny można dokonywać rezerwacji telefonicznej pod numerem 601 722 215. Wszyscy, którzy zarezerwują sobie miejsce muszą się stawić w piątek na Oporowskiej 62 i dokonać wpłaty 750zł. Jeśli w piątek od godziny 9 do godziny 17 podczas zapisów autokar się nie zapełni to wyjazd autobusem zostanie odwołany i w sobotę od godziny 10 do 15 będzie można odebrać pieniądze.

Także wszyscy, którzy są zainteresowani wyjazdem autokarowym i nie boją się przygody 🙂 niech dokonują jutro (czwartek) rezerwacji pod nr 601 722 215 i w piątek od 9 do 17 na Oporowskiej osobiście zapiszą się na ten wyjazd. Wyjazd autokarem to koszt 750zł plus 30 euro bilet na mecz.

Źródło: wielkislas.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv