Aktualności

Published on 15 kwietnia, 2021 | by admin

Kibice Ruchu Chorzów finansują przejazdy pierwszej drużyny

Już po raz piąty wybraliśmy cel, który dofinansujemy w ramach kwartalnego wsparcia, które otrzymuje od nas klub. Po raz drugi wyboru dokonali zarejestrowani członkowie Wielkiego Ruchu za pośrednictwem internetowej aplikacji. Wybranym celem, na który przeznaczymy kwotę 20.000 zł jest dofinansowanie przejazdów pierwszej drużyny na mecze wyjazdowe do końca obecnego sezonu.

Całkowity koszt przejazdów I drużyny szacowany jest na kwotę 30.000 zł i tutaj na białym koniu wjeżdża Blue England, które zdecydowało dofinansować pozostałe 10.000 zł! Jednym, wspólnym ruchem ściągamy z klubu spory wydatek, pozwalając skupić się na kolejnych zadaniach. Jest to pierwszy, lecz zapewne nie ostatni spory projekt, który zamykamy wspólnie z FCBE!

Znamy zwycięski projekt, jednak jakie były alternatywy? Wyboru dokonaliśmy spośród dwóch opcji, które opracowaliśmy we współpracy z klubem. Oddane głosy rozłożyły się w stosunku 79% do 21%. Tą drugą propozycją było dofinansowanie specjalnej edycji urodzinowych gadżetów na 101-lecie klubu. Jak podkreślali głosujący wybór i tym razem był trudny. Przy oddawaniu głosów kierowaliśmy się chęcią maksymalnej pomocy pierwszej drużynie w osiągnięciu upragnionego przez nas wszystkich awansu.

Do tej pory w ramach prowadzonych głosowań:

  • doposażyliśmy siłownię
  • ufundowaliśmy nowy strój Adlera
  • pomalujemy krzesełka na klubowej trybunie (w trakcie realizacji)
  • dofinansowaliśmy zimowy obóz przygotowawczy I drużyny

Musimy też pamiętać, że w przypadku promocji do wyższej klasy rozgrywkowej czekają nas spotkania, które przyjdzie nam rozgrywać w całej Polsce. Koszty organizacji wyjazdów bez wątpienia wzrosną. Zachęcamy zatem do przystępowania w nasze szeregi i aktywnego wspierania Ruchu w powrocie na należne mu miejsce. Pierwszej drużynie życzymy zdobyczy 3 punktów, radosnych powrotów i nieco więcej spokojniejszych końcówe.

źródło: wielkiruch.pl

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv