Aktualności

Published on 19 listopada, 2013 | by admin

Kibice ROW-u tracą 3 flagi na rzecz Ruchu

Dziś w Rybniku zostały skrojone 3 flagi ROW-u Rybnik ( jedna była największą jaką posiadali kibice ROW-u ) na rzecz kiboli Ruchu Chorzów.

Reklama: Zbuduj masę mięśniową !

Stanowisko kibiców Ruchu Chorzów:
“Flagi nie zostały skradzione z magazynku! Leżały na ziemi koło biurka w klubowym dziale marketingu, miejscu dostępnym dla każdej osoby, która mogła wejść z ulicy. Chłopaki z Ruchu weszli do środka i na oczach pracowników klubu po prostu podnieśli karton i z nim wyszli. Był to rewanż NRŚL za wykrojenie z auta flagi Bykowina pod nieobecność właściciela. Informacja “Płótna skradziono z klubowego magazynku” brzmi więc jak przekłamanie i kojarzy się jednoznacznie z wbiciem z łomem do magazynku klubowego pod osłoną nocy.”

 rybnik.naszemiasto.pl:
“Dziś około godziny 10 do siedziby klubu piłkarskiego Energetyk ROW Rybnik wtargnęła około 10-osobowa grupa kibiców. Wszyscy przebrani byli w barwy klubu z Rybnika. Od pracującej w klubie Magdaleny Figury zażądali wydania klubowych flag, które przechowywane były w biurze.

– Podawali się za naszych kibiców, ale nie chciało mi się w to wierzyć, bo zachowywali się bardzo agresywnie. Poszarpali mnie kilka razy, próbowali przeszukać biuro – mówi nam Magda Figura, która w Energetyku ROW zatrudniona jest jako specjalista ds. marketingu.

O tym, że za napadem na siedzibę rybnickiego klubu stoją kibole Ruchu Chorzów działacze Energetyka ROW Rybnik przekonali się po chwili, kiedy do klubu przyszli prawdziwi sympatycy ROW-u. – Dodatkowo na stronie internetowej fanów klubu z Chorzowa pojawiły się zdjęcia naszych flag wiszących w Chorzowie – mówi Magda Figura.

Sprawa napadu na siedzibę klubu z Rybnika została już zgłoszona na policji. Szukaniem bandytów zajmie się policja.”

Oto zdobycz:

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv